Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat In Cold Blood

Zbiorcze wydanie klasyków Revolution Software wkrótce w sprzedaży

Norton, 28 stycznia 2016, 10:15

Studio Revolution Software w ramach świętowania 25 lat istnienia wyda w marcu ekskluzywny zestaw swoich gier. W jego skład wejdzie między innymi ciesząca się statusem kultowej przygodówka Beneath a Steel Sky oraz nie mniej lubiana seria Broken Sword.

Twórca serii Broken Sword współpracuje po raz kolejny z rysownikiem Strażników

Jiker, 27 października 2009, 18:30

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów Charlesa Cecila. Autor wspaniałych przygodówek, w tym Beneath a Steel Sky i serii Broken Sword – poinformował podczas imprezy Eurogamer Expo, że pracuje nad nową grą. Myliłby się jednak ten, który sądziłby, że to koniec dobrych wieści. Mianowicie, Cecil produkuje swoje kolejne dzieło wspólnie ze słynnym brytyjskim rysownikiem Davem Gibbonsem.

Przegląd Prasy: PLAY DVD pełen przygodówek

Solnica, 7 lutego 2003, 13:45

W tym tygodniu do punktów z prasą trafiło wydanie specjalne magazynu PLAY poświęcone grom przygodowym. Na krążku DVD dołączonym do numeru znalazły się trzy pełne wersje gier przygodowych po polsku: Gilbert Goodmate, Jazz i Faust, In Cold Blood oraz wiele innych bardzo ciekawych materiałów. Oczywiście sama płyta to nie wszystko, w magazynie znajdziecie wiele ciekawych materiałów skupiających się na ponad czterdziestu przygodówkach.

Nowy poradnik na GRY-OnLine - In Cold Blood

Solnica, 15 marca 2001, 16:07

Umieściliśmy dziś na naszych stronach kolejny poradnik, tym razem dotyczący wydanej na początku tego roku przez firmę LEM gry przygodowej In Cold Blood.

Recenzja In Cold Blood

Mariusz Klamra, 20 lutego 2001, 15:02

Zapraszamy do lektury recenzji gry In Cold Blood, która wydaje nam się interesującą propozycją dla wszystkich miłośników gier przygodowych, choć może też zainteresować ludzi, którzy rzadko sięgają po takie pozycje. Gra jest ciekawa chociażby z tego powodu, że została stworzona przez firmę Revolution Software, twórcę tak znanych tytułów jak Lure of the Temptress, Beneath a Steel Sky czy obu części Broken Sword.