Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Going Medieval
Going Medieval
Going Medieval Game Box

Najciekawsze materiały do: Going Medieval

Going Medieval - twórcy obiecują rozwój gry i komentują sukces
Going Medieval - twórcy obiecują rozwój gry i komentują sukces

wiadomość10 czerwca 2021

Going Medieval świetnie wystartowało na Steamie - numer jeden na liście sprzedaży i ponad 170 tysięcy sprzedanych kopii gry.

Going Medieval zaskakującym liderem sprzedaży na Steamie
Going Medieval zaskakującym liderem sprzedaży na Steamie

wiadomość7 czerwca 2021

Premiera Going Medieval okazała się zaskakująco dużym sukcesem. Produkcja była największym bestsellerem Steama ubiegłego tygodnia. Dobrze radzi sobie również inny debiutant w postaci Necrumunda: Hired Gun.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
02.06.2021 09:05
👍
1
nemoein
11
Legionista
8.0

Najprościej Going Medieval można określić jako Rimworld w 3D. i to bardzo dobrze oddaje mechanikę tej gry. Gra czerpie pełnymi garściami ze starszej produkcji, tak więc mamy niemal identyczne statystyki i potrzeby postaci, harmonogram, priorytetyzację pracy itp. Jasne jako wczesny dostęp, wiele mechanik jest nieco zubożonych względem poprzedniczki co tylko zmniejsza próg wejścia, ale jednocześnie miłośnicy gry studia Ludeon nie poczują, że czegoś brakuje. Jak na premierę wczesnego dostępu to i tak dobrze. To co gra dodaje od siebie to grafika trójwymiarowa i możliwość budowania baz także wertykalnie. Moim zdaniem bardziej intuicyjne jest budowanie zarówno budynków jak i warsztatów. Tak więc jeśli ktoś lubi rimworlda jak ja i to w średniowieczu to będzie w niebo wzięty. Ode mnie zasłużona 8. Zobaczymy jak rozwój tej gry się potoczy, liczę na to, że będzie długo rozwijana i stanie się przynajmniej tak zaawansowana jak rimworld. Pierwsze wrażenia z gry można zobaczyć także w formie wideo u mnie na kanale. https://www.youtube.com/watch?v=4mt4_vTVWm0&t=271s

28.04.2022 13:34
Zomm3r
odpowiedz
Zomm3r
8
Junior
5.0

Niech was nie zwiodą liczne porównania do RimWorld. Tak, to prawie to samo lecz w 3D... ALE może i założenie to samo, lecz rozbudowanie to 1/10 względem RimWorld.