Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Shadow of Memories

Shadow of Memories
Shadow of Memories

demo gryrozmiar pliku: 173 MB

Shadow of Destiny to dość niekonwencjonalny przedstawiciel gatunku gier przygodowych zrealizowany przez programistów z firmy Konami. Pierwotnie został wydany jedynie na konsolę Sony Playstation 2, a dopiero później zadecydowano o przeniesieniu go na...

Shadow of Destiny - poradnik do gry

poradnik do gry1 maja 2003

Dokładny opis przejścia Shadow of Destiny, jednej z naprawdę niewielu wydanych w ostatnim czasie nieliniowych gier przygodowych, w której nasze działania mają realny wpływ na zakończenie całej historii.

Shadow of Destiny - recenzja gry
Shadow of Destiny - recenzja gry

recenzja gry4 kwietnia 2003

Światowa premiera 5 marca 2001. Shadow of Destiny to dość niekonwencjonalny przedstawiciel gatunku gier przygodowych zrealizowany przez programistów z firmy Konami. Pierwotnie został wydany jedynie na konsolę Sony Playstation 2, a dopiero później zadecydowano o przeniesieniu go na PC.

Wieści ze świata (Dungeons & Dragons Online, Braid, EVE Online) 3/08/09

wiadomość3 sierpnia 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: opóźnienie premiery darmowego Dungeons & Dragons Online, plotki o Braid na PS3, konkurs EVE Online, przybliżona data premiery End of Eternity i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, Shadow of Memories, Contra ReBirth) 6/07/09

wiadomość6 lipca 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Shadow of Memories na PSP, Uncharted 2: Among Thieves z 90 minutami przerywników filmowych, sierpień i wrzesień w europejskim WiiWare pod znakiem gier Konami i inne. Zapraszamy do lektury.

Tydzień Poradników DZIEŃ CZWARTY: Shadow of Destiny

wiadomość1 maja 2003

Dziś pierwszy dzień maja rozpoczynający „długi weekend”. Obowiązkowe wiece i pochody odeszły już w niepamięć, a piękną wiosenną pogodę wielu z Was wykorzysta na spacer czy majówkową wycieczkę na łono natury. Jednak jak już ponownie włączycie komputery znajdziecie u nas kolejny poradnik. Tym razem jest to dokładny opis przejścia Shadow of Destiny, jednej z naprawdę niewielu wydanych w ostatnim czasie nieliniowych gier przygodowych, w której nasze działania mają realny wpływ na zakończenie całej historii.

Shadow of Memories - Win98, WinME Fix
Shadow of Memories - Win98, WinME Fix

patchrozmiar pliku: 2,5 MB

wersja: Win98, WinME Fix Mały patch do europejskiej wersji gry Shadow of Destiny. Poprawia on działanie gry na komputerach pracujących pod kontrolą systemów Windows 98 oraz Windows ME. Jest to nowy plik shadow.exe, który należy nagrać na ten już...

PC
PS2
XBOX
PSP
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.07.2009 20:17
zanonimizowany652620
46
Generał

bardzo ciekawa gra, tylko szkoda że tylko teraz to wydają ...

26.07.2009 21:29
Faer
👍
odpowiedz
Faer
46
Konsul

To musi byc po Angielsku(nie musi byc od razu po polsku,ale czego nie) !!!