Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shadow of Memories

Wieści ze świata (Dungeons & Dragons Online, Braid, EVE Online) 3/08/09

Jiker, 3 sierpnia 2009, 12:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: opóźnienie premiery darmowego Dungeons & Dragons Online, plotki o Braid na PS3, konkurs EVE Online, przybliżona data premiery End of Eternity i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, Shadow of Memories, Contra ReBirth) 6/07/09

Jiker, 6 lipca 2009, 11:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Shadow of Memories na PSP, Uncharted 2: Among Thieves z 90 minutami przerywników filmowych, sierpień i wrzesień w europejskim WiiWare pod znakiem gier Konami i inne. Zapraszamy do lektury.

Tydzień Poradników DZIEŃ CZWARTY: Shadow of Destiny

Sznur, 1 maja 2003, 12:10

Dziś pierwszy dzień maja rozpoczynający „długi weekend”. Obowiązkowe wiece i pochody odeszły już w niepamięć, a piękną wiosenną pogodę wielu z Was wykorzysta na spacer czy majówkową wycieczkę na łono natury. Jednak jak już ponownie włączycie komputery znajdziecie u nas kolejny poradnik. Tym razem jest to dokładny opis przejścia Shadow of Destiny, jednej z naprawdę niewielu wydanych w ostatnim czasie nieliniowych gier przygodowych, w której nasze działania mają realny wpływ na zakończenie całej historii.

Tydzień poradników na GRY-OnLine

Solnica, 25 kwietnia 2003, 22:20

Początek maja, i pojawiająca się w tym okresie szansa na nieco więcej niż zazwyczaj wolnego czasu, to wspaniała okazja na przykład na ... spędzenie go przed monitorem przy grze której nie udało nam się jeszcze skończyć. Wiem, że jest to zajęcie bardzo przyjemne, ale niestety ze względów zdrowotnych niezbyt idealne. Postanowiliśmy więc nieco zadbać o waszą tężyznę fizyczną i w tym celu przygotowaliśmy na nadciągający tydzień „poradnikową” niespodziankę.

Recenzja: Shadow of Destiny

Fajek, 4 kwietnia 2003, 11:52

Shadow of Destiny to dość niekonwencjonalny przedstawiciel gatunku gier przygodowych zrealizowany przez programistów z firmy Konami. Pierwotnie został wydany jedynie na konsolę Sony Playstation 2, a dopiero później zadecydowano o przeniesieniu go na komputery klasy PC.

Wersje demonstracyjne dwóch wyśmienitych gier przygodowych

Łosiu, 12 stycznia 2003, 09:48

W dniu dzisiejszym, w sam raz na zimowe, zimne i szare, niedzielne popołudnie, mamy dla was dwie wersje demonstracyjne bardzo udanych gier przygodowych. Pierwszą jest demo dość niekonwencjonalnego przedstawiciela przygodówek zrealizowanego przez programistów z firmy Konami, pt. Shadow of Memories, drugie to nowe demo (na razie w wersji niemieckojęzycznej) gry, która jest dowodem na to, że przygodówka z ręcznie rysowaną grafiką 2D bije na głowę nowomodne trójwymiarowe przygodówki z tragicznym sterowaniem – to naturalnie wersja demonstracyjna Runaway: A Road Adventure – polecam, gra rewelacyjna.

Planów rynkowej ofensywy ciąg dalszy

eLKaeR, 29 listopada 2002, 10:14

W dniu wczorajszym została ujawniona niewielka część zamiarów japońskiej korporacji Konami, odnośnie najbliższych premier gier konsolowych. Dziś w planie wydawniczym rzeczonej firmy pojawiły się również wzmianki o produktach, przeznaczonych dla komputerów osobistych.