Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: American Truck Simulator: Utah

American Truck Simulator: Utah debiutuje w przyszłym tygodniu
American Truck Simulator: Utah debiutuje w przyszłym tygodniu

wiadomość3 listopada 2019

W najbliższy czwartek w sklepach pojawi się czwarte już rozszerzenie do gry American Truck Simulator, zatytułowane American Truck Simulator: Utah. Dodatek udostępni fanom symulatorów terytorium amerykańskiego stanu Utah, wraz z jego dziesięcioma miastami oraz licznymi naturalnymi atrakcjami i zróżnicowanymi krajobrazami.

Data premiery Darksiders Genesis, Blizzard honoruje zmarłego gracza w StarCrafcie 2 i inne wieści
Data premiery Darksiders Genesis, Blizzard honoruje zmarłego gracza w StarCrafcie 2 i inne wieści

wiadomość22 października 2019

Dziś piszemy o rozdawanych za darmo w StarCrafcie II elementach kosmetycznych mających uhonorować zmarłego Geoffa „INcontroL” Robinsona, filmiku z rozgrywki oraz terminie premiery American Truck Simulator: Utah, aktualizacji X4: Foundations i dacie debiutu Darksiders Genesis. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zapowiedziano dodatek American Truck Simulator Utah
Zapowiedziano dodatek American Truck Simulator Utah

wiadomość5 lipca 2019

Zespół SCS Software zapowiedział Utah, czyli kolejny dodatek do popularnego symulatora ciężarówek American Truck Simulator. Rozszerzenie ukaże się w tym roku.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
15.11.2019 21:44
luki431
luki431
132
Love Hurts

Czy oni sobie żartują z tym stanem?10 miast zaledwie?Coraz mniej.Waszyngtonu nie kupiłem i tej "juty" też nie zamierzam chyba że w jakiejś promocji ale to tak za 10 lat.Tym panom pieniądze przysłoniły zdrowy rozsądek i to już tak solidnie.Kawałeczek terenu który objadę w trzy/cztery wieczory i 40 złotych za to wołają? Dobrze wszystko? Żeby chociaż odpowiednio dużo osiągnięć STEAM dodali a tam pięć na krzyż.

Oni niedługo szmal będą wołać nie za stan jako taki ale za pojedyncze miasto.Już za wszystko w tej grze pay-to-win trzeba płacić;za malowanie ciągnika,za proporczyk na szybie,za skin na naczepie.Smutne że pieniądze aż tak potrafią przysłonić zdrowy rozsądek.Smutne.

A że zapytam...Co wyście dziady jedne zachłanne na szmal robili przez trzy lata kiedy gra ponoć powstawała? Hm? Dziadostwo a nie firma.

Taki rozwój gry to o kant doopy można rozbić.Jak wydali w jednym roku dwa stany to drugi już z wyraźnie mniejszą ilośćią miast żeby czasem za mocno się nie przepracować.Takie coś to góra 5 złotych lichwiarze z SCS a nie 40!

Niech spadają na drzewo z tą gierką.Poza tym ona jak była pusta tak jest nadal i w tej kwestii nic się nie zmieniło.W niej o nic poza bezsensowną jazdą nie chodziło i tak jest nadal-dalej o nic nie chodzi.A to że wy wydacie kolejny skrawek terenu za "jedyne" 40 złotych tego raczej nie zmieni.

Porażka!!! Dobrego symulatora trucków póki co na rynku nie ma i wydaje mi się że jeszcze długo nie będzie.Bo ATS jak mylnie może sugerować nazwa to nie symulator-to szrot!