Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry American Truck Simulator: Utah

To strona z ocenami gry American Truck Simulator: Utah. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
15.11.2019 21:44
luki431
luki431
111
Love Hurts

Czy oni sobie żartują z tym stanem?10 miast zaledwie?Coraz mniej.Waszyngtonu nie kupiłem i tej "juty" też nie zamierzam chyba że w jakiejś promocji ale to tak za 10 lat.Tym panom pieniądze przysłoniły zdrowy rozsądek i to już tak solidnie.Kawałeczek terenu który objadę w trzy/cztery wieczory i 40 złotych za to wołają? Dobrze wszystko? Żeby chociaż odpowiednio dużo osiągnięć STEAM dodali a tam pięć na krzyż.

Oni niedługo szmal będą wołać nie za stan jako taki ale za pojedyncze miasto.Już za wszystko w tej grze pay-to-win trzeba płacić;za malowanie ciągnika,za proporczyk na szybie,za skin na naczepie.Smutne że pieniądze aż tak potrafią przysłonić zdrowy rozsądek.Smutne.

A że zapytam...Co wyście dziady jedne zachłanne na szmal robili przez trzy lata kiedy gra ponoć powstawała? Hm? Dziadostwo a nie firma.

Taki rozwój gry to o kant doopy można rozbić.Jak wydali w jednym roku dwa stany to drugi już z wyraźnie mniejszą ilośćią miast żeby czasem za mocno się nie przepracować.Takie coś to góra 5 złotych lichwiarze z SCS a nie 40!

Niech spadają na drzewo z tą gierką.Poza tym ona jak była pusta tak jest nadal i w tej kwestii nic się nie zmieniło.W niej o nic poza bezsensowną jazdą nie chodziło i tak jest nadal-dalej o nic nie chodzi.A to że wy wydacie kolejny skrawek terenu za "jedyne" 40 złotych tego raczej nie zmieni.

Porażka!!! Dobrego symulatora trucków póki co na rynku nie ma i wydaje mi się że jeszcze długo nie będzie.Bo ATS jak mylnie może sugerować nazwa to nie symulator-to szrot!