Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Mario & Sonic at the Olympic Winter Games

Mario i Sonic na olimpiadzie w Londynie

wiadomość21 kwietnia 2011

Znicz XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie zapłonie za 462 dni. Do rywalizacji szykują się nie tylko sportowcy, ale także producenci gier wideo. Koncern SEGA zapowiedział dziś Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games. Gra z udziałem sympatycznych bohaterów wydana zostanie w wersjach na konsole Nintendo Wii i 3DS.

Wyniki finansowe firmy Sega - Aliens vs. Predator dobija do 1,7 mln sprzedanych egzemplarzy
Wyniki finansowe firmy Sega - Aliens vs. Predator dobija do 1,7 mln sprzedanych egzemplarzy

wiadomość16 maja 2010

W związku z zakończonym 31 marca rokiem rozliczeniowym w ostatnich kilkunastu dniach mieliśmy okazję doświadczyć powodzi raportów finansowych poszczególnych wydawców. Teraz przyszedł czas, by i Sega podzieliła się swoimi wynikami za ten okres.

6 milionów egzemplarzy Mario & Sonic at the Olympic Winter Games
6 milionów egzemplarzy Mario & Sonic at the Olympic Winter Games

wiadomość19 lutego 2010

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver i wielka feta z nimi związana przyczyniła się do odniesienia przez Mario & Sonic at the Olympic Winter Games wielkiego sukcesu. Przedstawiciele koncernu poinformowali, że sportowa produkcja – dostępna od połowy października w wersjach na Nintendo Wii i DS – znalazła ponad sześć milionów nabywców.

Wii
NDS
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.01.2010 15:01
Klono1
31
Konsul

Heh. Uniwersum Mario i Sonic'a w jednym kotle? Czy jest to zjadliwe?