Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Asphalt Xtreme

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in.  Super Mario Run i Asphalt Xtreme)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Super Mario Run i Asphalt Xtreme)

wiadomość27 marca 2017

W nowym przeglądzie najlepszych mobilnych aktualizacji polecamy sprawdzenie łatek do takich gier jak Asphalt Xtreme, High Risers, Mildly Interesting RTS, Super Mario Run oraz Tomb of the Mask.

Premiera Asphalt Xtreme – gry wyścigowej studia Gameloft
Premiera Asphalt Xtreme – gry wyścigowej studia Gameloft

wiadomość4 listopada 2016

Doczekaliśmy się premiery Asphalt Xtreme, czyli gry wyścigowej studia Gameloft, pozwalającej na branie udziału w rajdach samochodowych. Produkcja trafiła na systemy iOS, Android i mobilny Windows.

Asphalt Xtreme – pierwsze konkrety i zwiastun
Asphalt Xtreme – pierwsze konkrety i zwiastun

wiadomość31 października 2016

Studio Gameloft rozpoczęło testy wczesnej wersji Alphalt Xtreme. Dzięki temu wreszcie otrzymaliśmy nowe konkrety na temat następnej odsłony jednej z najlepszych serii mobilnych gier wyścigowych.

iOS
AND
WP
PC

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
12.09.2017 00:22
zanonimizowany1191153
6
Legionista
5.5

Jestem fanem Asphalta. Były to świetne ścigałki mobilne które wyglądały po prostu fenomenalnie jak na gry na smarftonach. Na wieść o kontynuacji czekałem z zapartym tchem. Gdy zobaczyłem w jakim kierunku zmienia się gra pomyślałem że bedą to zmiany na lepsze. Niestety się myliłem.. Asphalt Xtreme jest moim zdaniem najgorszą odsłoną ze wszystkich głównych części tej marki. Zresztą studio Gameloft zasłyneło z tego że do swoich gier dodaje mikropłatności.. Dużo mikropłatności. Właśnie mikropłatności są zmorą tej gry. Lepiej byłoby zapłacić raz za produkt jak to miało miejsce w Asphalt 7 Heat a nie męczyć się graniem bez mikropłatności. Grafika to niewątpliwy atut tej gry. Wygląda ona ślicznie. Samochody odwzorowano dość wiernie a etapy wyglądają bardzo fajnie. Sterowanie jest średnie. Rozumiem że są te wszystkie nitra i drifty ale naprawde łatwo jest w tym się pogubić. Pozatym mamy dużo samochodów jednak jeżeli chcemy zebrać wszystkie no to nie ma tak łatwo. Albo zapłacicie albo będziecie męczyć się godzina. Podsumowując to naprawdę słaby Asphalt wybaczam wiele rzeczy ale cóż każdy ma swoje granice.

post wyedytowany przez zanonimizowany1191153 2017-09-12 00:23:08