Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Faith and a .45

Twórcy Watchmen mieli w zanadrzu kilka projektów

wiadomość20 czerwca 2009

Studio Deadline Games, odpowiedzialne m.in. za gry Total Overdose: A Gunslinger's Tale in Mexico czy Watchmen: The End Is Nigh to już przeszłość. Trzy tygodnie temu informowaliśmy Was o ogłoszeniu jego upadłości. Okazuje się jednak, że do ostatniej chwili jego pracownicy wkładali wiele wysiłku w przynajmniej 3 nowe projekty.

Twórcy Total Overdose i Watchmen złożyli wniosek o upadłość

wiadomość1 czerwca 2009

Serwis Boomtown donosi, że duńskie studio deweloperskie Deadline Games złożyło wniosek o upadłość. Producent Total Overdose oraz Watchmen: The End is Nigh borykał się z problemami już od kilku tygodni. Jednym z czynników tego stanu rzeczy było m.in. zawieszenie prac nad grą Faith and a .45, po którą nie zgłosił się żaden wielki wydawca.

Twórcy Total Overdose i Watchmen w tarapatach
Twórcy Total Overdose i Watchmen w tarapatach

wiadomość14 kwietnia 2009

Duńskie studio Deadline Games, znane przede wszystkim z gry Watchmen: The End is Nigh, jest podobno w poważnych tarapatach finansowych. O sprawie doniósł jeden z serwisów, który powołuje się na niedawny wywiad z Christianem Pedersen-Bjergaardem, przedstawicielem dewelopera. Powiedział on, że jeśli firma nie podpisze wkrótce kontraktu na jakiś projekt, to prawdopodobnie będzie bankrutem.

PC
X360
PS3
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
18.01.2009 10:59
I.G.I.
I.G.I.
48
Konsul

Pierwszy!!!
Może będzie fajna gra

18.01.2009 15:18
Ambitny Łoś
odpowiedz
Ambitny Łoś
166
Cthulhu

To ty nie wiesz, że ta gra będzie fajna? Przecież to robią twórcy Total Overdose i w dodatku będzie co-op.