Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Faith and a .45

Twórcy Watchmen mieli w zanadrzu kilka projektów

Elrond, 20 czerwca 2009, 14:07

Studio Deadline Games, odpowiedzialne m.in. za gry Total Overdose: A Gunslinger's Tale in Mexico czy Watchmen: The End Is Nigh to już przeszłość. Trzy tygodnie temu informowaliśmy Was o ogłoszeniu jego upadłości. Okazuje się jednak, że do ostatniej chwili jego pracownicy wkładali wiele wysiłku w przynajmniej 3 nowe projekty.

Twórcy Total Overdose i Watchmen złożyli wniosek o upadłość

Jiker, 1 czerwca 2009, 11:59

Serwis Boomtown donosi, że duńskie studio deweloperskie Deadline Games złożyło wniosek o upadłość. Producent Total Overdose oraz Watchmen: The End is Nigh borykał się z problemami już od kilku tygodni. Jednym z czynników tego stanu rzeczy było m.in. zawieszenie prac nad grą Faith and a .45, po którą nie zgłosił się żaden wielki wydawca.

Twórcy Total Overdose i Watchmen w tarapatach

Hed, 14 kwietnia 2009, 10:55

Duńskie studio Deadline Games, znane przede wszystkim z gry Watchmen: The End is Nigh, jest podobno w poważnych tarapatach finansowych. O sprawie doniósł jeden z serwisów, który powołuje się na niedawny wywiad z Christianem Pedersen-Bjergaardem, przedstawicielem dewelopera. Powiedział on, że jeśli firma nie podpisze wkrótce kontraktu na jakiś projekt, to prawdopodobnie będzie bankrutem.

Prace nad Faith and a .45 wstrzymane

Filip „fsm” Grabski, 30 stycznia 2009, 10:05

Jeśli zdążyliście już poznać kolejny projekt twórców Total Overdose, to na pewno czekacie na niego z (przynajmniej) pewną dozą zaciekawienia. Wygląda na to, że na razie możemy tylko czekać.

Bonnie i Clyde oczami twórców Total Overdose

Łosiu, 23 stycznia 2008, 10:29

Zapewne większość z nas zapamiętała Total Overdose jako zabawną i odjechaną, a przede wszystkim bardzo grywalną strzelaninę w klimatach rodem z filmu Desperado. Firma Deadline Games A/S, której zawdzięczmy ten tytuł dała właśnie znać, że jej kolejną produkcją jest Faith and a .45. Jak nietrudno się domyśleć to również będzie gra akcji pełna widowiskowej wymiany ognia.