Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: EA Playground

EA Playground - recenzja gry
EA Playground - recenzja gry

recenzja gry27 listopada 2007

Światowa premiera 22 października 2007. EA Playground to gra nie najgorsza, ale tylko jeśli nie oczekujemy po niej zbyt wiele. Produkcja, jakich dziesiątki na rynku, która ma umilić nam czas po ciężkim dniu bądź być prezentem gwiazdkowym dla małego dziecka.

EA Playground debiutuje na rynku
EA Playground debiutuje na rynku

wiadomość24 października 2007

EA Playground to nowa gra w ofercie Electronic Arts. W rzeczywistości jest to zbiór różnych konkurencji, które w mniejszym lub większym stopniu mogą kojarzyć się z podwórkowymi zabawami znanymi wielu z nas z dzieciństwa.

EA Playground także na PSP?
EA Playground także na PSP?

wiadomość8 października 2007

EA Playground, czyli nowa party-game Electronic Arts do tej pory zapowiadana była tylko w wersjach na DS-a oraz Wii. Serwis Computerandvideogames.com zdobył jednak screenshoty mogące sugerować, że „Elektronicy” opracowują odpowiednik wspomnianego tytułu również na PSP.

Data premiery EA Playground ustalona
Data premiery EA Playground ustalona

wiadomość30 sierpnia 2007

Dedykowany w szczególności wielbicielom gatunku casual projekt Electronic Arts trafi na rynek już jesienią. EA Playground, czyli solidna konkurencja dla takich tytułów, jak Wii Sports czy Mario Party, ukaże się w Stanach Zjednoczonych 23 października. Dziesięć dni później zadebiutuje w Europie.

Wii
NDS
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz