Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat EA Playground

EA Playground debiutuje na rynku

Metatron, 24 października 2007, 14:14

EA Playground to nowa gra w ofercie Electronic Arts. W rzeczywistości jest to zbiór różnych konkurencji, które w mniejszym lub większym stopniu mogą kojarzyć się z podwórkowymi zabawami znanymi wielu z nas z dzieciństwa.

EA Playground także na PSP?

Misiek, 8 października 2007, 11:42

EA Playground, czyli nowa party-game Electronic Arts do tej pory zapowiadana była tylko w wersjach na DS-a oraz Wii. Serwis Computerandvideogames.com zdobył jednak screenshoty mogące sugerować, że „Elektronicy” opracowują odpowiednik wspomnianego tytułu również na PSP.

Data premiery EA Playground ustalona

Vercetti, 30 sierpnia 2007, 12:45

Dedykowany w szczególności wielbicielom gatunku casual projekt Electronic Arts trafi na rynek już jesienią. EA Playground, czyli solidna konkurencja dla takich tytułów, jak Wii Sports czy Mario Party, ukaże się w Stanach Zjednoczonych 23 października. Dziesięć dni później zadebiutuje w Europie.

Electronic Arts wzbogaciło się o 229 milionów USD

Maciej Jałowiec, 2 sierpnia 2007, 12:15

Koncern Electronic Arts opublikował wczoraj informacje odnośnie swojej sytuacji finansowej po zakończeniu pierwszego kwartału jej roku fiskalnego 2008. Wyniki są co najmniej zadowalające – firma osiągnęła zysk brutto na poziomie blisko 230 milionów dolarów amerykańskich.

Jak prezentuje się EA Playground?

eLKaeR, 19 czerwca 2007, 07:32

Sukces Wii Sports pokazał, że graczom podobają się nieskomplikowane wirtualne konkurencje sportowe w wesołej oprawie. Idea ta przyświeca developerom z korporacji Electronic Arts, tworzącym właśnie produkt pt. EA Playground, o którym po raz pierwszy pisaliśmy na początku ubiegłego miesiąca. Dziś mamy przyjemność wreszcie pokazać Wam obrazki, zapowiadające tę pozycję.

Obie powstające wersje EA Playground bez trybu rozgrywki sieciowej

Jiker, 9 maja 2007, 15:21

Serwis GameDaily poinformował, za sprawą publikacji zapowiedzi gry EA Playground, że żadna z dwóch wersji tejże pozycji nie będzie wspierać rozgrywki sieciowej. Posiadacze Wii i Nintendo DS przetestują ją zatem jedynie z najbliższymi przyjaciółmi.

EA Playground alternatywą dla Wii Sports?

Jiker, 2 maja 2007, 18:55

EA Playground – tak brzmi tytuł kolejnej gry firmy Electronic Arts przygotowywanej z myślą o konsoli Nintendo Wii. Pozycja rozwijająca ideę zaprezentowaną po raz pierwszy w przypadku hitowego Wii Sports wejdzie na rynek w asyście swojego młodszego brata przeznaczonego dla przenośnego DS-a.