Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Batman: Arkham Knight - Batgirl. Sprawa rodzinna

Batman: Arkham Knight – DLC Batgirl: A Matter of Family debiutuje na PS4 i XONE
Batman: Arkham Knight – DLC Batgirl: A Matter of Family debiutuje na PS4 i XONE

wiadomość15 lipca 2015

Batgirl: A Matter of Family, pierwszy dodatek fabularny do Batman: Arkham Knight, mogą już pobierać posiadający przepustkę sezonową użytkownicy konsol PlayStation 4 i Xbox One. Pozostali posiadacze tych platform będą musieli poczekać na premierę tego DLC do 21 lipca .

Batman: Arkham Knight - dodatki na PC ukażą się później; wydawca zmieni wewnętrzne procedury
Batman: Arkham Knight - dodatki na PC ukażą się później; wydawca zmieni wewnętrzne procedury

wiadomość11 lipca 2015

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała, że zamierza zmienić wewnętrzne procedury związane ze sprawdzaniem jakości wszystkich swoich gier. Jednocześnie zapewniono, że prace nad polepszeniem PC-towego Batman: Arkham Knight cały czas trwają, w związku z czym dodatki do tej wersji ukażą się dopiero wtedy, gdy gra wróci do sprzedaży.

Dodatek z Batgirl do Batman: Arkham Knight na nowym zwiastunie
Dodatek z Batgirl do Batman: Arkham Knight na nowym zwiastunie

wiadomość8 lipca 2015

Do premiery Batgirl: A Matter of Family – pierwszego fabularnego DLC do gry Batman: Arkham Knight – pozostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz możemy zobaczyć dodatek w akcji. Firma Warner Bros. opublikowała bowiem zwiastun rozszerzenia.

PC
PS4
XONE
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
11.08.2015 13:13
jan118
5
Konsul
10

Zapowiada się ciekawie

12.02.2020 09:48
czorny50
😒
odpowiedz
czorny50
113
Pretorianin
2.5

Moja ocena 2.5

Nie jest tak okropna jak Zemsta Harley Quinn, ale i tak bardzo słaba. Jedynym plusem jest może miejsce akcji. Na wysokich ustawieniach w deszczu ten upiorny park jest naprawdę klimatyczny.

Pierwszy zarzut to strój Batgirl: nie dość że symbol nietoperza wygląda jak brzydki dekolt to jeszcze te kłaki wystające z tyłu maski. Stary strój Quinn tez jest żenujący.

Robina nie nazwałbym grywaną postacią. Wspomaga nas w ściśle wybranych walkach i jest bardziej zdolnością na którą możemy się przełączyć gdy wbijemy odpowiednie combo.

Szczerzę myślałem że w finale Barbara dozna urazu kręgosłupa, ale tu bez żadnych zwrotów akcji.

Ogólnie nie polecam tego krótkiego dodatku nie wnoszącego nic do fabuły.