Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Kim Kardashian: Hollywood Game Box

Kim Kardashian: Hollywood

Symulacja Glu Mobile

Data premiery gry: 24 czerwca 2014

Prosty symulator życia celebryty, przygotowany z myślą o platformach mobilnych i serwisach społecznościowych przez amerykańską firmę Glu Mobile. W grze wcielamy się w rolę zwykłej sprzedawczyni w butiku z ubraniami, która pewnego dnia spotyka na swej drodze samą Kim Kardashian, co staje się dla niej przepustką do wielkiej kariery. Wykreowana przez nas postać przyszłego celebryty może podążyć jedną z trzech alternatywnych ścieżek: aktorki, modelki lub projektantki mody, a do nas należy dbanie o wszystkie aspekty jej gwiazdorskiego życia. W Kim Kardashian: Hollywood spotykamy na swej drodze całą masę mniej lub bardziej znanych postaci, z którymi możemy wchodzić w rozmaite interakcje. W miarę rosnącej popularności musimy także radzić sobie z rzeszami fanów oraz paparazzi. Tytuł korzysta z modelu free-to-play, w którym wszystkie podejmowane działania kosztują określoną ilość energii. Tę możemy zaś zdobywać za wykonywanie rozmaitych aktywności w grze lub uzupełniać za realną gotówkę.

Więcej informacji o: Kim Kardashian: Hollywoodsymulacjeekonomicznezagraj za darmo .

Kim Kardashian: Hollywood - 200 mln dolarów przychodu w pierwszym roku
Kim Kardashian: Hollywood - 200 mln dolarów przychodu w pierwszym roku

wiadomość18 lutego 2016

Studio Glu Mobile pochwaliło się sukcesem kasowym casualowej gry mobilnej Kim Kardashian: Hollywood. W ciągu pięciu pierwszych miesięcy na rynku przyniosła ona 100 mln dolarów przychodu, a pierwszy rok zamknęła kwotą dwukrotnie wyższą.

Kim Kardashian: Hollywood - gra ma zarobić 200 mln dolarów do końca roku
Kim Kardashian: Hollywood - gra ma zarobić 200 mln dolarów do końca roku

wiadomość11 lipca 2014

Kim Kardashian: Hollywood, nowa gra mobilna firmy Glu Mobile, podbija serca użytkowników smartfonów i tabletów. Wypuszczony kilka tygodni temu projekt znajduje się w czołówce najpopularniejszych produkcji w App Store, jest doskonale oceniany przez graczy i przewiduje się, że do końca roku przyniesie 200 mln dolarów przychodu.

WWW
iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz