Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Call to Power II

To strona z ocenami gry Call to Power II. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.11.2001 15:31
zanonimizowany2943
1
Junior

Gram już trochę w tą grę i generalnie ok.1950r. robi się naprawdę nudno, gdyz państwo liczy sobi juz ok. 30 miast, w każdym sie coś buduje, oprócz tegio jestem w stanie wojny z silnym wrogiem, i potrzebuję jednostek. Moją taktyka jest używanie niemal wyłącznie broni pancernej. Z tych względów, lecz równiez ambicjonalnych nie powierzę kontroli nad rzadnym swoim miastem komputerowi. Chcę mieć pełną kontrolę nad swoim państwem. To jednak wydłuża znacznie grę i czyni ją monotonną. Jedna tura trwa kilka minut, człowiek zaczyna zasypiać nad komputerem, i gra, niestety traci dynamizm, a co z tym idzie grywalność. Uważam iż jest to jedyny, lecz duży mankament tej gry, nieunikniony jednak w tego typu grach. Ktoś by powiedziałm, iż właśnie po to jest opcja rozwoju miast przez kompuyter. Fakt, lecz w określonych warunkach nie sprawdza się to.
Reasumując, gra ta jest dla ludzi nie tylko inteligentnych i lubiących rozbudowana rozgrywkę ale równiez dla bardzo cierpliwych i wytrwałych.
pozdrawiam

29.05.2008 20:57
raziel88ck
😍
odpowiedz
raziel88ck
146
Reaver is the Key!

na szczescie ja jestem cierpliwy =) Wiec nie nudza mnie gry, rzadko kiedy ;)

23.02.2010 22:39
C++
odpowiedz
C++
46
SwEeTaShNy-LoFFe

Kurde, materiał na świetną grę, od prehistorii, do przysłości ;)

06.05.2011 13:11
odpowiedz
Zombiekiller
33
Tuskafka

Hah! Sam nie wiem co lepsze, to że tam jest Polska, czy to że jej dowódcą jest wałęsa :D

06.06.2011 22:25
odpowiedz
amadeuszmozart
1
Junior

Moim zdaniem najlepsza ze wszystkich civ. Najbardziej rozbudowana z nawiększą liczbą możliwości. Szkoda może, że nie ma systemu religii z civ 5. Super muzyka, przez tyle lat wryła mi się w pamięc już na stałe. Gra bardzo niedoceniana, raczej dla wytrwalych.

05.09.2012 18:26
truskolodz
odpowiedz
truskolodz
169
WRWG

Pograłem ostatnio w Civ 5, ale to CTP2 jest dla mnie tą najfajniejszą i najlepszą odsłoną serii (choć w sumie, to nie od wujka Sida). Głównie przez te nieprzespane noce z tą grą jeszcze za czasów studiów i super wspomnienia. Ehh, to były czasy, gdy gry przykuwały na długie długie dni! Dla mnie to najmiodniejsza "cywilizacyjna" gra ever! I te armie stworzone z 12 jednostek, była moc ;)

16.03.2014 14:16
odpowiedz
Spalony24
37
Chorąży
9.0

Zgadzam się. Jest to najlepsza cywilizacja w jaką grałem. Jakoś nie potrafiłem civ4 skończyć, to samo tyczy się civ5...jednak tą kończyłem setki razy na różne sposoby. Nie rozumiem też czemu ocena panów z serwisu Gry-online znowu zaniżyła ocenę użytkowników.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze