Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call to Power II

Kolejne klasyki Activision za grosze

Maciej Śliwiński, 23 lutego 2010, 22:00

Na łamach serwisu GOG.com, udostępniającego starsze, aczkolwiek kultowe tytuły, dobiega końca miesiąc związany z produkcjami Activision. W związku z tym ekipa strony przygotowała kilka ciekawych ofert.

Kod źródłowy Call to Power II ogólnie dostępny

Kull, 3 listopada 2003, 10:42

Wszystkie części serii Civilization cieszyły i nadal cieszą się wielką popularnością, o czym doskonale wie jej producent. Activison ma obecnie dużo spraw na głowie związanych z najnowszymi grami i nie zajmuje się już starszymi produktami, jakie wydał kilka lat wcześniej. Wspaniałym gestem, udostępnił więc kilka dni temu pełny kod źródłowy Call to Power II.

Nowa oprawa "Civilization Call to Power II''...

Michał Bobrowski, 25 sierpnia 2001, 11:30

Już w najbliższych dniach do sprzedaży powinna trafić specjalna edycja gry ,,Civilization Call to Power II''. Za cenę 79 zł otrzymamy ozdobne pudełko zawierające obok gry obszerną polską instrukcję, plakat z opisem jednostek i drzewem technologii oraz podkładkę pod myszkę.

Call to Power II - Poradnik

Solnica, 7 lutego 2001, 19:02

Umieściliśmy dziś na naszych stronach kolejny poradnik poświęcony tym razem najnowszej, oznaczonej numerkiem „2” odsłonie Call to Power.

Recenzja Call to Power II

Solnica, 16 stycznia 2001, 10:45

Czy Call to Power 2 zasługuje na postawiony w tytule numerek ? Czy może jest to jedynie nieco ulepszona i poszerzona część pierwsza i powinna być raczej oznaczona jako „Gold”. Zapraszam do lektury umieszczonej na naszych stronach recenzji gry w której autor postara się odpowiedzieć na powyższe pytania.