Komentarze do wiadomości: Wyczekiwane baśniowe RPG z otwartym światem może uciec przed GTA 6, choć deweloperzy chcieli podjąć walkę. Twórcy Fable „po cichu” mieli podjąć ważną decyzję

Forum Gry RPG
Dodaj komentarz
12.04.2026 22:04
1
odpowiedz
Darek1785
8
Konsul

GTA 6 to jednak mocno przereklamowany tytuł gdyż Fable nie powinno się bać gry Rockstar, a potencjalnego dodatku Wiedźmina 3 ponieważ Woke Fable może po tym zostać tylko pośmiewiskiem.

12.04.2026 22:44
1.1
1
Tasdeadman
69
Generał

Darek1785 Mhm, przereklamowane gówno, dlatego z premier końcówki roku nikt nie mówi o niczym poza GTA co odbije się na sprzedaży. Ja zgadywać nie będę jakie GTA będzie, ale nie muszę zgadywać by wiedzieć, że to będzie największym wydarzeniem gamingowym dekady i zgarnie całą uwagę i sprzedaż.

Forum Forum Gry RPG
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl