Komentarze do wiadomości: GTA 6 ważniejsze dla Sony od exclusive'ów? Gracze z rozbawieniem komentują specjalne traktowanie gry

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
25.06.2026 12:39
Bociek69
1
odpowiedz
Bociek69
63
Byle do Wiosny

Na iphonie juz nawet ikonke PSStore zmienili na gta6 :D

25.06.2026 13:01
1.1
odpowiedz
Ingolosio
23
Centurion

Bociek69 dziecko sie jara ale odkycie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

25.06.2026 13:16
1.2
odpowiedz
LLSoydere
11
Legionista

Bociek69 Ciekawe czy aż do premiery będą ją podtrzymywać xd

25.06.2026 13:01
Chomik_W_Zbroi
2
odpowiedz
Chomik_W_Zbroi
2
Chorąży

Pewnie w sony obawiają się wtopy, wizerunkowa porażka byłaby ogromna. Pewnie nawet z lodówki będzie wychodzić gta. Tyle konsol, a zakup procentowo biorąc pod uwagę ich liczbę może nie wyglądać tak pięknie.

post wyedytowany przez Chomik_W_Zbroi 2026-06-25 13:02:12
25.06.2026 13:25
xanat0s
3
1
odpowiedz
xanat0s
257
Wind of Change

W sumie nie dziwne, największa premiera gry w historii + pewnie jakieś 8/10 egzemplarzy zostanie sprzedanych na PS5, nie dziwne, że Sony chce to możliwie wykorzystać. Prawdopodobnie na żadnej grze tyle nie zarobią, patrząc także przyszłościowo (pewnie GTA6 sprzeda im masę konsol).

25.06.2026 13:36
4
odpowiedz
szatan
69
Generał

za pieniadze ksiadz sie modli ;)

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl