Grupa K [DR Konga, Kolumbia, Portugalia, Uzbekistan] Portugalia rozgramia rywala 5:0 - jak oceniacie?

Piłkarski GOL 2026 — wytypuj mecze i wygraj nagrody →Piłkarski GOL 2026 →
Forum Mecze
Odpowiedz
30.05.2026 00:42
Redakcja GRYOnline.pl
1
odpowiedz
Redakcja GRYOnline.pl
1
Legionista

Grupa K [DR Konga, Kolumbia, Portugalia, Uzbekistan] Portugalia rozgramia rywala 5:0 - jak oceniacie?

Portugalia, DR Konga, Uzbekistan, Kolumbia. Portugalia z 41-letnim Cristiano Ronaldo na pokładzie – czy to przejdzie do historii? Kolumbia szuka wielkiego rewanżu, Uzbekistan debiutuje, a DR Konga wraca po 52 latach!
Czy ostatni taniec lidera Portugalii zakończy się złotem? Kogo widzicie w kolejnej rund

17.06.2026 22:16
lewel
1.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin
Wideo

Portugalia - DR Konga 1:1 (1:1)

1:0 Joăo Neves 6' (asysta: Pedro Neto)
1:1 Yoane Wissa 45+5' (asysta: Arthur Masuaku)

https://www.youtube.com/watch?v=0K2Isnjb-fA

14.06.2026 16:45
baltazar1908
3
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

Kolumbia do przodu z Uzbekistanem

16.06.2026 23:46
4
odpowiedz
jerzol77
0
Legionista

[Portugalia — DR Konga]
Nie powinno byc niespodzianki

17.06.2026 08:45
K-Lupus
5
odpowiedz
2 odpowiedzi
K-Lupus
1
Chorąży

Portugalia powinna wygrać, choć Belgia może być niespodzianką.

17.06.2026 09:13
tenad
5.1
odpowiedz
tenad
20
Pretorianin

K-Lupus Belgia?

17.06.2026 11:52
K-Lupus
5.2
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

tenad Myślę DR Konga mówię Belgia.

17.06.2026 11:46
Pablo X6
6
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Portugalia — DR Konga]
Trzech zdobywców Ligi Mistrzów z PSG, Bruno Fernandes, Bernardo Silva, Ronaldo. Naprzeciw trochę Ligue 1, podrzędnych ekip z Premier League... i może Kapuadi z polskiego Widzewa. Nie spodziewam się pogromu, ale DRK to nie amatorzy i mogą coś wsadzić - a wtedy... kto wie? ;)

17.06.2026 12:16
Pablo X6
7
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Uzbekistan — Kolumbia]
No i tutaj Kolumbia. Uzbekistan pochowany w jakichś egzotycznych ligach, a jedyne "poważne" nazwisko gra mało wyróżniająco w Manchesterze City. Jest jeszcze Shomurodov, który w tureckim Basaksehirze zdobył koronę króla strzelców, ale to raczej będzie za mało...

17.06.2026 15:03
8
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
el.kocyk
197
Legend

kiedys te podwieszane przez admina mozna bylo usunac, teraz mi to nie dziala
pilka nozna to syf a pilka nozna w usa to syf na maxa
mozna to usunac pls?

post wyedytowany przez el.kocyk 2026-06-17 15:03:38
17.06.2026 15:54
Dante
8.1
odpowiedz
Dante
25
Legionista

GRYOnline.pl

el.kocyk https://www.gry-online.pl/users/ustawienia/forum/

Widoczość kategorii na forum -> mecze

18.06.2026 18:00
8.2
odpowiedz
el.kocyk
197
Legend

Dante nie dziala
wylaczylemn i nadal widze te posty

17.06.2026 15:10
Mutant z Krainy OZ
9
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
275
Farben

Stawiam, ze Ronaldo niczego juz nie zaprezentuje, chlop sie w tej Arabii skonczyl.

17.06.2026 18:53
10
odpowiedz
jerzol77
0
Legionista

[Uzbekistan — Kolumbia]
Uzbekistan to kopciuszek

17.06.2026 18:55
11
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Dobra. Widząc ustawienie, to chyba będzie remis(klątwa rzucona ;D) Pytanie jak podejdzie do tego Portugalia, i ile wytrzyma DR Konga. Bo będzie szczelna defensywa.

17.06.2026 19:01
K-Lupus
12
odpowiedz
1 odpowiedź
K-Lupus
1
Chorąży

Wczoraj Messi strzelił trzy, dzisiaj Mpasi puszcza trzy.

17.06.2026 19:09
lewel
12.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

K-Lupus Pierwsza wpadła szybko jak na ostatnie standardy 😉

17.06.2026 19:49
13
odpowiedz
1 odpowiedź
toyminator
101
Senator

C.Ronaldo gra?;D

17.06.2026 20:07
K-Lupus
13.1
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

toyminator Jest na boisku, ale czy gra?

17.06.2026 19:57
Pablo X6
14
odpowiedz
9 odpowiedzi
Pablo X6
0
Centurion

Wprawdzie nie oglądam meczu, ale odnoszę wrażenie, że znów się "wszyscy" daliśmy zrobić w konia przekonaniu, że wygra tak po prostu lepszy, bo jest lepszy ;)

17.06.2026 20:08
14.1
1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Pablo X6 Jak grają w chodzonego to tak jest. Muszą się spiąć, bo na razie grają nie jak Portugalia.

17.06.2026 20:30
[Gammorin]
14.2
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

toyminator Teraz jak można wyjść z 3 miejsca to mam wrażenie, że większość drużyn po prostu remis urządza.

17.06.2026 20:38
lewel
14.3
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

[Gammorin] toyminator warto jeszcze wracać na drugą połowę czy lepiej sobie nie psuć humoru przed Anglia - Chorwacja?

17.06.2026 20:42
Mutant z Krainy OZ
14.4
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
275
Farben

[Gammorin] Wyjsc z trzeciego wyjda, ale trafia na jedynke z innej grupy w fazie pucharowej. Wciaz warto walczyc o lepsze miejsce w tabeli.

17.06.2026 20:45
14.5
odpowiedz
toyminator
101
Senator

lewel Grają jak grali. Śmierdzi remisem. Dużo symulek i machania rękami. Czyli taka najbardziej śmieciowa Portugalia.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-17 20:48:38
17.06.2026 20:50
ObiŁan
14.6
odpowiedz
ObiŁan
9
Chorąży

toyminator słowo remis na tym turnieju nabrało mocno pejoratywnego wydźwięku...

post wyedytowany przez ObiŁan 2026-06-17 20:52:59
17.06.2026 21:10
[Gammorin]
14.7
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

Mutant z Krainy OZ To prawda, zawsze lepiej z 1 niż z 3. Ciekawe by było jakby spotkała się Argentyna z Portugalią. Takie fajne zwięczenie karier dwóch legend. Nie jestem pewien, ale jak kiedyś sprawdzałem to właśnie w 1/16 jakby Argentyna wyszła z 1, a Portugalia z 3 to by się spotkali.

17.06.2026 21:12
Mutant z Krainy OZ
14.8
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
275
Farben

[Gammorin] O ile Messi pokazal, ze jeszcze umie, to Ronaldo juz jest jednak za stary, imo chlop niczego juz nie pokaze, o jeden turniej za daleko.

17.06.2026 21:35
[Gammorin]
14.9
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

Mutant z Krainy OZ ale to już było widać 4 lata temu, podobna sytuacja.

17.06.2026 20:53
Mutant z Krainy OZ
😁
15
odpowiedz
1 odpowiedź
Mutant z Krainy OZ
275
Farben

Jak to jest, ze Portugalia ma prawie 80% posiadania piłki, a oddala mniej strzalow na bramke niz druzyna przeciwna?

17.06.2026 20:56
15.1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Mutant z Krainy OZ To jest właśnie to. Czułem że remis może być. Ale znowu nie dałem bo Portugalia...ale oni czasem tak zagrają. Remis git, dwa mecze, i tak się wychodzi z 3 miejsca.

17.06.2026 20:55
1
odpowiedz
franeks
5
Chorąży

Mecz do kitu, nie wiadomo kto tu rządzi, chyba STS.

17.06.2026 20:58
lewel
2
odpowiedz
8 odpowiedzi
lewel
23
Pretorianin

ehh, ktoś postawił na remis?

17.06.2026 21:07
Mati15722
2.1
odpowiedz
Mati15722
39
Centurion

lewel Tak, Portugalia potrafi czasem negatywnie zaskoczyć i zaryzykowałem 😉Inna sprawa, że wcześniej nie szło najlepiej z tymi moimi przewidywaniami na remis...

17.06.2026 21:12
lewel
2.2
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Mati15722 no to gratki! 10 punktów to niezły wynik, ja mam 11 wiec depczesz mi po piętach. Jak obstawiasz Anglia - Chorwacja? 😁

17.06.2026 21:46
Mati15722
2.3
odpowiedz
Mati15722
39
Centurion

lewel Poszedłem w Anglię mimo wszystko. Tutaj będzie ciekawie bo nie ma zgodności wśród typujących, a w sumie każdy wynik jest możliwy, także mogą być przetasowania w czołówce po tym meczu.

17.06.2026 21:49
lewel
2.4
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Mati15722 przekonałeś, najwyżej popłyniemy razem 😛

17.06.2026 21:58
Mati15722
2.5
odpowiedz
Mati15722
39
Centurion

lewel Haha, sam nie jestem przekonany 😛

18.06.2026 00:02
Mati15722
2.6
odpowiedz
Mati15722
39
Centurion

lewel No i jednak się udało 🙂

18.06.2026 00:10
lewel
2.7
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Mati15722 taaa, mecz był zwłaszcza w pierwszej połowie mega. Szkoda Chorwatów.

To teraz Ghana i Kolumbia? 😛

post wyedytowany przez lewel 2026-06-18 00:19:05
18.06.2026 00:33
Mati15722
2.8
1
odpowiedz
Mati15722
39
Centurion

lewel Kolumbia tak, w meczu Ghany spróbowałem z remisem, zobaczymy 😅

17.06.2026 20:59
DexteR_66
3
odpowiedz
1 odpowiedź
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

I weź tu obstawiaj te mecze xD

18.06.2026 00:10
lewel
3.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

DexteR_66 no jest ciekawie 😁

17.06.2026 21:01
Sevek007
4
odpowiedz
Sevek007
105
Everybody lies

Kriszczianu nawet PRZEBIŁ wyczyn Meśiego, niesamowity jest 41 latek z Madery. 🔥

17.06.2026 21:01
lewel
5
odpowiedz
6 odpowiedzi
lewel
23
Pretorianin
Image

Nie przyjrzałem się ale czołówka chyba bez zmian?

17.06.2026 21:36
[Gammorin]
5.1
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

lewel Novall dobrze wytypował, było ich 2 na 1 i 2 miejscu z 14 punktami przed meczem.

17.06.2026 21:40
lewel
5.2
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

[Gammorin] prawie pewny jestem, że już przed meczem miał 15pkt więc musiał obstawić źle. Ale screena nie mam :/
Novall tylko Ty możesz powiedzieć jak było 😁

17.06.2026 21:44
[Gammorin]
5.3
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

lewel a czasem z Jan Paweł III nie mieli tyle samo?

17.06.2026 21:47
lewel
5.4
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

[Gammorin] wydaje mi się, że był samodzielnym liderem. Trzeba robić screeny 🤔

17.06.2026 22:05
5.5
odpowiedz
Novall
14
Chorąży

lewel Obstawiałem zwycięstwo Portugalii 😁 pozdrawiam!

18.06.2026 00:08
lewel
5.6
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Novall tak właśnie myślałem 😉

17.06.2026 21:02
1
odpowiedz
1 odpowiedź
franeks
5
Chorąży

Portugalia słabiutko chyba nie wyjdzie z grupy.

post przeniesiony z innego wątku przez Admina 2026-06-17 21:02:23
17.06.2026 21:05
lewel
1.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

franeks jak ktoś wyżej napisał wychodzą nawet 3 drużyny więc z grupy na spokojnie. Pytanie tylko czy z meczu na mecz będą grać lepiej czy to już ich docelowa forma

17.06.2026 21:04
2
3
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Ehh gdybym słuchał mojej szalonej głowy, to bym prowadził... A tak mam garba i syfa ;D

17.06.2026 21:29
3
1
odpowiedz
1 odpowiedź
toyminator
101
Senator

Dobra, zostawiam remis Chorwatów. Raczej tak nie będzie, bo Anglia mocarna, ale liczę że Chorwaci się postawią.

17.06.2026 21:30
Sevek007
3.1
odpowiedz
Sevek007
105
Everybody lies

toyminator Nie postawią się. No chyba że... wejdzie im jakiś perk grania na MŚ.

21.06.2026 18:36
baltazar1908
4
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

Portugalia chyba wygra, powinna

23.06.2026 07:23
Pablo X6
5
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Portugalia — Uzbekistan]
Trzeba odrabiać w generalce! Ale nie tym meczem raczej... Portugalia raczej pewniak, chociaż naprawdę nie zdziwiłbym się, jakby wdupili z Uzbekistanem. Bo z kimś ten Uzbekistan musi powalczyć o awans.

23.06.2026 07:29
Pablo X6
6
odpowiedz
1 odpowiedź
Pablo X6
0
Centurion

[Kolumbia — DR Konga]
Stawiam na Kolumbię, bo wydaje się mocniejsza od Portugalii i niewiele miejsc dzieli DRK w rankingu FIFA od Uzbekistanu, który dla Kolumbii był żadnym rywalem.

23.06.2026 11:37
6.1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Pablo X6 Ciężko ciężko. Zostawiam Kolumbię, bo grają ambitnie. Ale remis może być. Portugalia...kusi dać remis ;D Ale myślę że ogarną. Reszta meczów raczej prosta. Anglia nie powinna mieć problemów, Chorwaci też nie, aczkolwiek Panama na pewno napsuje im krwi.

23.06.2026 11:11
K-Lupus
7
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

Najtrudniej dziś wytypować mecz Kolumbii z DR Konga. Wydaje się jednak, że Kolumbia ma więcej argumentów.

23.06.2026 12:11
8
odpowiedz
1 odpowiedź
franeks
5
Chorąży

Kolumbia dzisiaj wygra i wychodzi z grupy, Portugalia może mieć problem dr.konga i zremisować, ostatni mecz zadecyduje.

23.06.2026 12:32
K-Lupus
8.1
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

franeks Portugalia już grała z DR Konga i sprawiła nam typującym wiele przykrości :D

23.06.2026 14:54
[Gammorin]
9
odpowiedz
6 odpowiedzi
[Gammorin]
107
N7

Portugalia i Kolumbia to typy na dziś.😜

23.06.2026 15:54
DexteR_66
9.1
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

[Gammorin] Tak samo dałem, ale ta Portugalia mi coś śmierdzi 🤔

23.06.2026 17:12
[Gammorin]
9.2
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

DexteR_66 Też mam obawy. Coś czuję, że Ronaldo będzie próbował cisnąć by gola strzelić i to się zemścić może.

23.06.2026 18:06
K-Lupus
9.3
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

DexteR_66 To piłkarze Uzbekistanu narobili w pory.

23.06.2026 18:10
DexteR_66
9.4
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

[Gammorin] O właśnie, co do tego mam największe obawy.

23.06.2026 18:11
Mutant z Krainy OZ
📄
9.5
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
275
Farben

Ronaldo jak sie dzis nie przelamie, to wiecej juz w reprze nie zagra.

23.06.2026 18:28
[Gammorin]
9.6
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

Mutant z Krainy OZ presja jest ogromna, a to też dobrze może nie zadziałać.

23.06.2026 17:40
10
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Ronaldo oczywiście w pierwszym składzie...Stawiać na remis?;D Będzie śmiesznie, jak drugi raz zremisują, Kolumbia zremisuje, a potem Portugalia wygra z Kolumbią, bo Kolumbia będzie bardziej otwarta ;D

23.06.2026 18:43
SIR.Kamilson
11
odpowiedz
1 odpowiedź
SIR.Kamilson
0
Legionista

CR7 to gość co ma ewidentnie coś z garem oczywiście ma wielkie sukcesy ale jego ego i samouwielbienie jest wywalone ponad wszelką skalę i nie trzeba być specjalistą aby stwierdzić że psuje strasznie tą kadrę od środka dlatego od zawsze team Messi,w tym meczu będę kibicował Uzbekom oczywiście mam świadomość że może równie dobrze skończyć się i 5:0 w końcu to Portugalia.

post wyedytowany przez SIR.Kamilson 2026-06-23 18:43:53
23.06.2026 19:01
SIR.Kamilson
11.1
odpowiedz
SIR.Kamilson
0
Legionista

I mecz może być jednostronny.

post wyedytowany przez SIR.Kamilson 2026-06-23 19:02:57
23.06.2026 18:45
12
odpowiedz
2 odpowiedzi
toyminator
101
Senator

Ale ciekawe że jeszcze rok temu, strzelił 5 bramek w dwóch meczach. Fakt że z słabeuszami, ale jednak. A potem jakoś coś sie posypało. W klubie tez jeszcze potrafi się poruszać, kiwać. Fakt że slaba liga, ale się rusza. A w meczu z Kongo chłop stal i czekał chyba na główkę.

23.06.2026 19:03
SIR.Kamilson
12.1
odpowiedz
SIR.Kamilson
0
Legionista

toyminator Na tych MŚ bramki strzelili już wszyscy topowi piłkarze między innymi napastnicy: Messi, Haaland, Kane, Mbappe, Vinicujs, Yamal, Bellingham... tylko ronalduś nie strzelił i widać że mu to na łep siadło... a Liga Arabska to poziom naszej ekstraklapy

post wyedytowany przez SIR.Kamilson 2026-06-23 19:04:16
23.06.2026 19:07
SIR.Kamilson
12.2
odpowiedz
SIR.Kamilson
0
Legionista

toyminator To tylko Uzbekistan

23.06.2026 19:07
13
1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

No i w końcu strzelił. Ich trzeba skrytykować żeby grali ;D Ale ciekawe, bo ta sama pozycja z Kongo, i nie strzelił, teraz się udało.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-23 19:08:03
23.06.2026 19:07
K-Lupus
14
1
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

Ronaldo!

23.06.2026 19:19
15
odpowiedz
toyminator
101
Senator

No i jak Ronaldo zaczął się inaczej ruszać, to już to lepiej wygląda. Ale no też Uzbekistan chyba jednak po prostu gorszy w obronie jest ood Kongo.

23.06.2026 19:23
[Gammorin]
16
odpowiedz
3 odpowiedzi
[Gammorin]
107
N7

Poszedłem kosze wypchnąć, wracam i jest 2:0. Raczej już nie ma sensu intensywnie oglądać.😅

23.06.2026 19:35
K-Lupus
16.1
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

[Gammorin] Empol czy inny operator?

23.06.2026 19:38
[Gammorin]
16.2
1
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

K-Lupus Eko region.

23.06.2026 19:39
K-Lupus
16.3
1
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

[Gammorin] Tymczasem 3-0.

23.06.2026 19:43
lewel
17
odpowiedz
7 odpowiedzi
lewel
23
Pretorianin

Ronaldo zamyka usta krytykom. W tym mi 🤐

23.06.2026 19:47
Mutant z Krainy OZ
😁
17.1
2
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
275
Farben

lewel Narzekaniem zmotywowalismy go.

23.06.2026 19:59
John_Wild
17.2
odpowiedz
John_Wild
59
Okropnie_Wściekły_Dzik

Mutant z Krainy OZ Lubię go. Ale z chwaleniem jeszcze troszkę poczekajmy. Jak strzeli bramkę Kolumbii to znaczy, że jest z Nim dobrze :)

23.06.2026 20:00
Mutant z Krainy OZ
17.3
1
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
275
Farben

John_Wild Bylem pewny, ze juz po chlopie, ale jeszcze moze wykrzesa cos z siebie.

23.06.2026 20:06
Pablo X6
17.4
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

lewel W studiu przedmeczowym ostro "usiedli" na Cristiano. Przegadali na jego temat dobre pół godziny, że to i tamto. A Wawrzyniak w pewnym momencie powiedział, że oni to sobie mogą gadać, a zaraz CR7 strzeli hattricka i wszystko pójdzie na marne... No i dzieje się ;)

post wyedytowany przez Pablo X6 2026-06-23 20:06:26
23.06.2026 20:10
John_Wild
17.5
odpowiedz
John_Wild
59
Okropnie_Wściekły_Dzik

Mutant z Krainy OZ Tez tak myślałem. Dziś jest już dużo lepiej niż w pierwszym meczu.

23.06.2026 20:41
lewel
17.6
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Mutant z Krainy OZ Ronaldo podobno siedzi w szatni, odświeża gola i tłumaczy posty w Google Translate. Powinien zwolnić swoich drogich trenerów mentalnych i przelać nam procent od swojego kontraktu 🙃

Pablo X6 Sam mam sporo za uszami i muszę to odszczekać 🐶 Mam nadzieję, że skoro mamy teraz tak niespodziewane przebudzenie legend, to Modrić też do nich dołączy.

post wyedytowany przez lewel 2026-06-23 20:48:04
23.06.2026 20:50
Pablo X6
17.7
1
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

lewel Na razie poczekaj z odszczekiwaniem - to tylko przeciętny Uzbekistan :P Zobaczymy jak będzie na tle Kolumbii i w drabince.

23.06.2026 20:06
Sevek007
😡
18
odpowiedz
Sevek007
105
Everybody lies

Najlepszy w historii znowu najlepszy... pora wracać do jaskini.

Forum Forum Mecze
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl