Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Hypnotix

Firma producent


Wiadomości dotyczące Hypnotix


Wieści ze świata (Final Fantasy Tactics, Wii, PSP Go) 15/06/09

Jiker, 15 czerwca 2009, 11:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 20 milionów Wii w Stanach, Sam i Max w środę na XBLA, żywotność akumulatora PSP Go, Final Fantasy Tactics a PlayStation Network, Tiger Woods PGA Tour żyłą złota dla EA i inne. Zapraszamy do lektury.

EA i „płatne” wsparcie dla nowego kontrolera

vampire, 8 kwietnia 2008, 11:25

Falcon 3D to urządzenie firmy Novint mające zastąpić graczom standardową klawiaturę i myszkę. Myślę, że zasady jego działania najlepiej zobrazuje ten przygotowany przez producenta filmik.

Demo gry Tiger Woods PGA Tour 08 debiutuje na Xbox Live Marketplace

Vercetti, 28 sierpnia 2007, 16:50

Aby przypomnieć graczom, że kolejna odsłona sportówki z Tigerem Woodsem w roli głównej już wkrótce trafi na sklepowe półki, Electronic Arts wypuściło do sieci demo swej golfowej produkcji. Próbna edycja PGA Tour 08 pojawiła się dzisiaj w ramach usługi Xbox Live Marketplace.

Reklamy Microsoftu niebawem w grach EA Sports

Maciej Jałowiec, 26 lipca 2007, 10:50

Tuż po zmianie pracy Petera Moore’a pojawia się kolejna informacja łącząca Microsoft i Electronic Arts. Firmy zawarły porozumienie, na mocy którego EA Sports będzie umieszczało w swoich grach reklamy twórcy systemu operacyjnego Windows.

Nowe gry z serii Outlaw

Elrond, 8 lutego 2005, 10:53

Firma Take Two poinformowała, iż rodzina gier spod znaku Outlaw wzbogaci się wiosną tego roku o dwa nowe tytuły. Będą to Outlaw Tennis, przygotowywany z myślą o posiadaczach PS2 oraz Xbox, oraz Outlaw Volleyball Remixed, który zadebiutuje wyłącznie na PS2 (jak na razie). Myślę, że panów zainteresuje bardziej ta druga pozycja, ponieważ zobaczymy w niej dość skąpo ubrane zawodniczki.

Wyniki finansowe Take Two Interactive oraz kilka informacji o nadchodzących tytułach

Phoenix, 5 marca 2004, 12:50

Włodarze firmy Take Two Interactive poinformowali na zwołanej w dniu wczorajszym konferencji prasowej o dochodzie, jaki przyniosła działalność korporacji w pierwszym kwartale rozliczeniowym roku 2004 (zakończony 31 stycznia). Obrót pieniężny wyraża się kwotą 375,5 miliona dolarów i jest mniejsza o 35,5 miliona od wyniku osiągniętego w analogicznym okresie roku poprzedniego. Przychód zaś spadł z 51,5 na 31,8 miliona. Sama zaś konferencja rozpoczęła się od podania wiadomości, iż plan wydawniczy firmy prawie się nie zmienił w porównaniu do danych przedstawionych na wcześniejszym zebraniu.

Deer Avenger 4 w sklepach

Łosiu, 7 września 2001, 08:56

Najnowsza, czwarta część zwariowanej serii gier Deer Avenger promowanej przez firmę Simon & Schuster została ukończona i właśnie leci na półki zachodnich sklepów – szykujcie się, Łosiu nadciąga!!!