Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Motorola

Firma


Wiadomości dotyczące Motorola


Użytkownicy Razr twierdzą, że telefon się rozpada; Motorola uspokaja

Laty, 19 lutego 2020, 14:52

Jak się okazuje, składany smartfon od Motoroli nie jest tak odporny, jak zapewniał producent. Razr już po tygodniowych testach zaczął pękać w miejscu zgięcia, lecz firma nie widzi powodów do obaw.

Motorola Razr to kolejny składany telefon, na który trzeba bardzo uważać

Aquma, 27 stycznia 2020, 11:57

Firma Motorola przygotowała film instruktażowy, który pokazuje użytkownikom, w jaki sposób powinni obchodzić się z jej nowym, składanym smartfonem - Razr. Koncern zastrzega przy tym, że pewne „wzgórki i guzki” na ekranie „są czymś normalnym”.

Smartfon Motorola Razr z klapką – nostalgia za 7 tys. zł

Julia Dragović, 14 listopada 2019, 14:25

Motorola stworzyła nowy, składany model nawiązujący do legendarnej Razr V3 z klapką. Koszt smartfona? 1500 dolarów. Ok. 7 tys. złotych. Na tyle koncern wycenia Waszą nostalgię. Czy Motoroli udało się to, co nie udało się Samsungowi z Galaxy Fold?

Amazon sprzedał smartfona Motoroli przed jego zapowiedzią

ElMundo, 29 maja 2019, 10:37

Choć Motorola Moto Z4 nie została oficjalnie zapowiedziana, to przez pomyłkę sklepu Amazon smartfon trafił już do pierwszego właściciela. Dzięki temu poznaliśmy szczegóły na temat tego modelu.

Motorola szykuje własny składany smartfon

ElMundo, 28 lutego 2019, 18:27

Tworzenie składanych smartfonów to jeden z najważniejszych trendów ostatnich tygodni w branży mobilnej. Nad kolejnym sprzętem tego typu pracuje również Motorola.

Motorola szykuje ciekawy smartfon ze średniej półki. Niestety – z notchem

ElMundo, 27 listopada 2018, 15:39

Do sieci wyciekła specyfikacja nowego smartfona Motoroli ze średniej półki - modelu Moto G7 Play. To jednocześnie kolejne potwierdzenie, że notch, czyli popularne wcięcie u góry ekranu, zadomowił się już także w tańszych urządzeniach.

Motorola wygrywa w wojnie patentowej z Microsoftem. Import Xboksów 360 do USA zagrożony

Hed, 25 kwietnia 2012, 09:15

Amerykańska instytucja prawna potwierdziła, że firma Microsoft narusza kilka patentów konkurencyjnej Motoroli. Teoretycznie może doprowadzić to do zakazu importowania konsoli Xbox 360 na teren Stanów Zjednoczonych.

Motorola żąda 4 miliardów rocznie od Microsoftu za technologię wykorzystywaną w Xboksie 360

Hed, 3 kwietnia 2012, 19:30

Motorola zażądała od Microsoftu wypłacania 4 miliardów dolarów rocznie za licencje patentów wykorzystywanych w konsoli Xbox 360. Koncern z Redmond nazwał te żądania niedorzecznymi, ale ich podstawność określi sąd z Seattle.