Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Nintendo 3DS przed premierą

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry przed premierą na platformę Nintendo 3DS ułożone według popularności.

Przed premierą 16
3DS
Tematyki
Czas
Akcji4 Zręcznościowe7
Bijatyki
RPG2 Strategiczne1 Przygodowe1
Sportowe
Wyścigi1
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux
Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

RPG 2018

Remake wydanego w 2009 roku dungeon crawlera Shin Megami Tensei: Strange Journey. Produkcja doczekała się przede wszystkim poprawionej oprawy graficznej. Dodatkowo pojawiają się w niej nowe demony oraz bohaterka o imieniu Alex.

Persona Q2
Persona Q2

RPG 2018

Persona Q2 to spin-off Persony, serii jRPG, która cieszy się popularnością wśród fanów gatunku od ponad dwóch dekad. Tytuł porzuca model rozgrywki z głównego cyklu, korzystając z klasycznej formuły dunegon-crawlera oraz rozwiązań wykorzystywanych przez gry spod szyldu Etrian Odyssey.

Captain Toad Treasure Tracker
Captain Toad Treasure Tracker

Zręcznościowe lipiec 2018

Kolorowa trójwymiarowa platformówka z elementami logicznymi. Gracze wcielają się w Toad'a, jednego z bohaterów znanych z gier z Mario w roli głównej, który eksploruje niewielkie lokacje, pełne skarbów, ukrytych przejść oraz przeciwników.

Dillon's Dead-Heat Breakers
Dillon's Dead-Heat Breakers

Akcji 24 maja 2018

Stworzone wyłącznie z myślą o przenośnej konsoli 3DS połączenie gry akcji i produkcji typu tower defence. Gracze wcielają się w nim w tytułowego pancernika Dillona żyjącego w postapokaliptycznym świecie stylizowanym na Dziki Zachód. Musi on powstrzymać swoją okolicę przed inwazją potworów. Aby to zrobić, niezbędne jest dbanie o zasoby, budowanie wież strażniczych i w końcu osobista konfrontacja z zagrożeniem. Interesującą funkcją w grze jest możliwość zaimplementowania w niej zanimalizowanych wersji Mii, czyli cyfrowych awatarów reprezentujących użytkowników konsol firmy Nintendo.

Mario & Luigi: Bowser's Inside Story + Bowser Jr.'s Journey
Mario & Luigi: Bowser's Inside Story + Bowser Jr.'s Journey

Akcji 2019

Remake znanej z konsoli Nintendo DS gry przygodowej, w której Mario i Luigi muszą pomóc tytułowemu Bowserowi – ich antagonista najadł się bowiem magicznych grzybów, przez które wchłania wszystko, co napotyka na swojej drodze. W trakcie zabawy w Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey kontrolujemy na przemian wąsatych hydraulików i potwora.

Luigi's Mansion
Luigi's Mansion

Akcji 2018

Przygodowa gra akcji, pozwalająca graczom wcielić się w tytułowego Luigiego – bohater trafia do nawiedzonej rezydencji, której kolejne pomieszczenia przemierza w poszukiwaniu swojego zaginionego brata. Zabawa w Luigi’s Mansion polega na eksploracji kolejnych pomieszczeń oraz na walce z duchami, których eliminujemy przy użyciu latarki i zmodyfikowanego odkurzacza – Poltergusta 3000.

Timespinner
Timespinner

Przygodowe lipiec 2018

Klasyczna dwuwymiarowa platformówka z gatunku metroidvania. W grze wcielamy się w postać młodej dziewczyny, która poprzysięga zemstę oprawcom, jacy wymordowali jej rodzinę i całą wioskę. Dzięki wykorzystaniu prastarego artefaktu może ona przenosić się pomiędzy różnymi epokami i manipulować czasem w celu ułatwienia sobie walki oraz eksploracji.

WarioWare Gold
WarioWare Gold

Zręcznościowe 3 sierpnia 2018

Kolekcja mini gier WarioWare, zawierająca zarówno klasyczne, świetnie znane fanom produkcje, jak i tytuły zupełnie nowe. Gry wykorzystują funkcje unikatowe dla konsoli Nintendo 3DS.

Shakedown Hawaii
Shakedown Hawaii

Akcji 2018

Shakedown Hawaii to opracowana z myślą o konsoli Nintendo 3DS gra akcji, w której retro grafikę stylizowaną na 16-bitowe produkcje połączono ze współczesnymi mechanizmami sandboksów. Podczas zabawy gracz eksploruje miasto o otwartej strukturze, wypełnia misje, jeździ pojazdami oraz eliminuje wrogów za pomocą imponującego arsenału broni palnej.

Sushi Striker: The Way of Sushido
Sushi Striker: The Way of Sushido

Zręcznościowe 8 czerwca 2018

Zabawna gra zręcznościowo-logiczna, polegająca na toczeniu pojedynków z wykorzystaniem jedzenia i pozostających po nim talerzy. Produkcja charakteryzuje się dwuwymiarową, mangową oprawą graficzną.

The Unlikely Legend of Rusty Pup
The Unlikely Legend of Rusty Pup

Zręcznościowe 2018

The Unlikely Legend of Rusty Pup to platformówka 2D z elementami gry przygodowej, stworzona przez niezależne studio deweloperskie Gory Detail. Produkcja wyróżnia się nietypową mechaniką. Gracz nie kieruje bezpośrednio poczynaniami głównego bohatera, ale stara się roztoczyć nad nim opiekę, co wymaga np. manipulowania elementami otoczenia.

C-Wars
C-Wars

Strategiczne 2018

C-Wars to nietypowa strategia czasu rzeczywistego, w której dowodząc siłami porządkowymi księżycowej kolonii musimy odeprzeć inwazję zombie. Bitwy rozgrywane są na podzielonych na kwadraty planszach, których kolory decydują o tym jakie jednostki możemy na nie przywołać.

Antipole DX
Antipole DX

Zręcznościowe 19 czerwca 2018

Antipole DX to odświeżona wersja platformówki Antipole. Gracz przenosi się do świata przyszłości i jako najemnik wyposażony m.in. w manipulator grawitacji próbuje powstrzymać inwazję robotów. Rozgrywka oferuje spore wyzwanie nie tylko z uwagi na liczne zagadki oraz łamigłówki, ale także bardzo trudne pojedynki z bossami.

Shovel Knight: King of Cards
Shovel Knight: King of Cards

Zręcznościowe 2018

Dodatek stanowi ostatnie rozszerzenie do platformówki retro Shovel Knight. Gracze wcielają się w tytułowego Króla Kart – jednego z bossów z podstawowej gry – zanim ten pokonał swoich przeciwników i odzyskał prawo do korony. „Karciarz” posiada zupełnie inne umiejętności niż poprzedni bohaterowie serii. Platformowa zabawa zmienia się więc w znaczny sposób, a król może nawet rozegrać partyjkę z okolicznymi postaciami.

RISE: Race The Future
RISE: Race The Future

Wyścigi jeszcze nie ogłoszona

Zręcznościowa produkcja wyścigowa, rozgrywająca się w niedalekiej przyszłości. Gracze zasiadają za kierownicami futurystycznych samochodów wyposażonych w unikalny typ kół, pozwalający poruszać się po każdej możliwej powierzchni, nawet takiej jak woda.

Super Mighty Power Man
Super Mighty Power Man

Zręcznościowe jeszcze nie ogłoszona

Super Mighty Power Man to platformowa gra zręcznościowa inspirowana klasyczną serią Mega Man. Utrzymana w oldskulowym klimacie i zaopatrzona w chiptune’ową ścieżkę dźwiękową produkcja opowiada o losach chłopca zdolnego przemieniać się w bohaterskiego Super Mighty Power Mana. Heros musi przemierzać kolejne światy, rozprawiając się ze złymi bossami, by zapobiec zbliżającemu się podbojowi Ziemi.