Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Gry Nintendo 3DS przed premierą

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry przed premierą na platformę Nintendo 3DS ułożone według popularności.

Przed premierą 14
3DS
Tematyki
Czas
Akcji2 Zręcznościowe5
Bijatyki
RPG3 Strategiczne1 Przygodowe2
Sportowe
Wyścigi1
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Radiant Historia: Perfect Chronology
Radiant Historia: Perfect Chronology

RPG 13 lutego 2018

Kompletny remake gry jRPG Radiant Historia, która ukazała się w 2010 roku na konsoli Nintendo DS. Produkcja oferuje odświeżoną oprawę audiowizualną, a także zupełnie nowe elementy fabularne. Gracze wcielają się w bohatera, który wykorzystując moc podróży w czasie próbuje uratować swój świat przed kompletną zagładą.

Persona Q2
Persona Q2

Zręcznościowe marzec 2018

Persona Q2 to spin-off Persony, serii jRPG, która cieszy się popularnością wśród fanów gatunku od ponad dwóch dekad. Tytuł porzuca model rozgrywki z głównego cyklu, korzystając z klasycznej formuły dunegon-crawlera oraz rozwiązań wykorzystywanych przez gry spod szyldu Etrian Odyssey.

Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux
Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

RPG 2018

Remake wydanego w 2009 roku dungeon crawlera Shin Megami Tensei: Strange Journey. Produkcja doczekała się przede wszystkim poprawionej oprawy graficznej. Dodatkowo pojawiają się w niej nowe demony oraz bohaterka o imieniu Alex.

Great Ace Attorney 2
Great Ace Attorney 2

Przygodowe kwiecień 2018

Great Ace Attorney 2 to opracowana z myślą o konsoli przenośnej Nintendo 3DS gra przygodowa. Opowiada ona dalsze losy żyjącego w XIX wieku japońskiego adwokata, będącego przodkiem samego Phoenixa Wrighta. Podczas zabawy musimy doprowadzić do uniewinnienia naszych klientów, co wymaga zarówno prowadzenia dochodzeń, jak i brania udziału w rozprawach.

Attack on Titan 2: Future Coordinates
Attack on Titan 2: Future Coordinates

Akcji 20 marca 2018

Kontynuacja gry akcji, opracowanej w oparciu o licencję mangi Attack on Titan, autorstwa Hajime Isayamy. Gracze po raz kolejny wcielają się w członków oddziału Scout Regiment, których zadaniem jest obrona murów atakowanych przez tytułowych Tytanów. Do ich dyspozycji oddano zarówno fabularną kampanię, jak i oparty na współpracy wariant rozgrywki wieloosobowej. Całości dopełnia ładna, trójwymiarowa grafika.

The Alliance Alive
The Alliance Alive

RPG marzec 2018

Klasyczna produkcja typu jRPG, w której gracze trafiają do fantastycznego świata, gdzie rządy twardej ręki sprawują tak zwani Asmodians – obca cywilizacja, która setki lat wcześniej dokonała inwazji na planetę. W trakcie rozgrywki kontrolujemy dziewięć postaci wyznających odmienne wartości – z czasem ich drogi zaczynają się krzyżować, co prowadzi do zwrotów akcji i otwiera nowe wątki fabularne. W tworzeniu gry brał udział legendarny japoński deweloper, Yoshitaka Murayama, wcześniej odpowiedzialny między innymi za kultową serię Suikoden.

Shakedown Hawaii
Shakedown Hawaii

Akcji 2018

Shakedown Hawaii to opracowana z myślą o konsoli Nintendo 3DS gra akcji, w której retro grafikę stylizowaną na 16-bitowe produkcje połączono ze współczesnymi mechanizmami sandboksów. Podczas zabawy gracz eksploruje miasto o otwartej strukturze, wypełnia misje, jeździ pojazdami oraz eliminuje wrogów za pomocą imponującego arsenału broni palnej.

C-Wars
C-Wars

Strategiczne 2018

C-Wars to nietypowa strategia czasu rzeczywistego, w której dowodząc siłami porządkowymi księżycowej kolonii musimy odeprzeć inwazję zombie. Bitwy rozgrywane są na podzielonych na kwadraty planszach, których kolory decydują o tym jakie jednostki możemy na nie przywołać.

Timespinner
Timespinner

Przygodowe 2018

Klasyczna dwuwymiarowa platformówka z gatunku metroidvania. W grze wcielamy się w postać młodej dziewczyny, która poprzysięga zemstę oprawcom, jacy wymordowali jej rodzinę i całą wioskę. Dzięki wykorzystaniu prastarego artefaktu może ona przenosić się pomiędzy różnymi epokami i manipulować czasem w celu ułatwienia sobie walki oraz eksploracji.

RISE: Race The Future
RISE: Race The Future

Wyścigi jeszcze nie ogłoszona

Zręcznościowa produkcja wyścigowa, rozgrywająca się w niedalekiej przyszłości. Gracze zasiadają za kierownicami futurystycznych samochodów wyposażonych w unikalny typ kół, pozwalający poruszać się po każdej możliwej powierzchni, nawet takiej jak woda.

Shovel Knight: King of Cards
Shovel Knight: King of Cards

Zręcznościowe 2018

Dodatek stanowi ostatnie rozszerzenie do platformówki retro Shovel Knight. Gracze wcielają się w tytułowego Króla Kart – jednego z bossów z podstawowej gry – zanim ten pokonał swoich przeciwników i odzyskał prawo do korony. „Karciarz” posiada zupełnie inne umiejętności niż poprzedni bohaterowie serii. Platformowa zabawa zmienia się więc w znaczny sposób, a król może nawet rozegrać partyjkę z okolicznymi postaciami.

Super Mighty Power Man
Super Mighty Power Man

Zręcznościowe jeszcze nie ogłoszona

Super Mighty Power Man to platformowa gra zręcznościowa inspirowana klasyczną serią Mega Man. Utrzymana w oldskulowym klimacie i zaopatrzona w chiptune’ową ścieżkę dźwiękową produkcja opowiada o losach chłopca zdolnego przemieniać się w bohaterskiego Super Mighty Power Mana. Heros musi przemierzać kolejne światy, rozprawiając się ze złymi bossami, by zapobiec zbliżającemu się podbojowi Ziemi.

Antipole DX
Antipole DX

Zręcznościowe czerwiec 2018

Antipole DX to odświeżona wersja platformówki Antipole. Gracz przenosi się do świata przyszłości i jako najemnik wyposażony m.in. w manipulator grawitacji próbuje powstrzymać inwazję robotów. Rozgrywka oferuje spore wyzwanie nie tylko z uwagi na liczne zagadki oraz łamigłówki, ale także bardzo trudne pojedynki z bossami.

The Unlikely Legend of Rusty Pup
The Unlikely Legend of Rusty Pup

Zręcznościowe 2018

The Unlikely Legend of Rusty Pup to platformówka 2D z elementami gry przygodowej, stworzona przez niezależne studio deweloperskie Gory Detail. Produkcja wyróżnia się nietypową mechaniką. Gracz nie kieruje bezpośrednio poczynaniami głównego bohatera, ale stara się roztoczyć nad nim opiekę, co wymaga np. manipulowania elementami otoczenia.