Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Władca Pierścieni - Gry PC Windows przed premierą

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry przed premierą o tematyce Władca Pierścieni na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Przed premierą 3
PC
Władca Pierścieni
Czas
Akcji2
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne1
Towarzyskie
MMO
Śródziemie: Cień wojny - Ostrze Galadrieli
Śródziemie: Cień wojny - Ostrze Galadrieli

Akcji 28 lutego 2018

Dodatek do gry Śródziemie: Cień wojny, w którym gracze wcielają się w Eltariel – elitarną zabójczynię polującą na istoty spaczone przez Pierścień władzy. Nowa protagonistka robi użytek z niewidzianego dotąd uzbrojenia i umiejętności bojowych, na czele z dwoma elfickimi ostrzami i Światłem Galadrieli.

Śródziemie: Cień wojny - Pustkowia Mordoru
Śródziemie: Cień wojny - Pustkowia Mordoru

Akcji maj 2018

DLC do gry Śródziemie: Cień wojny, w którym gracz wciela się w Baranora – dowódcę z Minas Ithil, stawiającego czoła zagrożeniu ze Wschodu. Add-on oferuje nie tylko nowe zadania fabularne, lecz także niewidziany dotąd region i dodatkowe uzbrojenie, które bohater może ulepszać u Torvina – zaprzyjaźnionego z nim krasnoluda.

The Lord of the Rings: Living Card Game
The Lord of the Rings: Living Card Game

Logiczne 2018 (wczesny dostęp od marzec 2018)

Wirtualna adaptacja gry karcianej na licencji powieści J.R.R. Tolkiena stworzona przez studio Fantasy Flight Games. Tytuł pozwala jednemu lub dwóm graczom na wzięcie udziału w kolejnej przygodzie w Środziemiu, w trakcie której poprowadzą trójkę bohaterów przez wybrany scenariusz. Gra oferuje liczne opcje modyfikacji talii oraz misji, dzięki którym każde podejście różni się od poprzedniego.