Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Sandbox - Gry Logiczne PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku logiczne o tematyce sandbox na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Gry logiczne. Gatunek gier, w których nadrzędnym celem jest rozwiązywanie zagadek logicznych. Zazwyczaj pozbawione są fabuły lub występuje ona w szczątkowej formie. Rozwiązanie zagadek wymaga logicznego myślenia, strategii, umiejętności rozpoznawania schematów i spostrzegawczości.

PC
Logiczne
sandbox
Czas
Infinifactory
Infinifactory

Logiczne 30 czerwca 2015

Oryginalna, pierwszoosobowa gra logiczna, stanowiąca rozwinięcie pomysłów zawartych w grze SpaceChem. Wcielamy się w pracownika kontrolowanej przez Obych fabryki, a naszym zadaniem jest wytwarzanie określonych przedmiotów z przesuwających się po taśmie montażowej części.

Patterns
Patterns

Logiczne prace wstrzymane

Patterns to opracowana przez zespół Linden Research sandboksowa produkcja MMO, która umożliwia graczom wykreowanie prywatnego wirtualnego świata podlegającego realistycznym prawom fizycznym. Zabawa polega głównie na tworzeniu własnych obiektów z uproszczonych brył, a następnie dzielenie się nimi z innymi użytkownikami.