Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Thief w opałach, problemy deweloperów z Eidos Montreal

27.04.2013 14:03
😐
1
ziomekDJ
80
Pretorianin

A zapowiadało się tak pięknie...

27.04.2013 14:12
2
odpowiedz
Ignisfatum
34
Elementalista

Jaja jak berety xD

27.04.2013 14:17
😁
3
odpowiedz
Irek22
85
Grzeczny już byłem

Dokładnie! :) Jak to się pisze - LOL!

27.04.2013 14:20
4
odpowiedz
ole.k
40
Pretorianin

Pamiętajcie, że to tylko informacje z anonimowych źródeł, więc radzę traktować z dużą ostrożnością ;-)

27.04.2013 14:30
5
odpowiedz
underQ
37
Centurion

już dawno nie było informacji, która tak podniosła mi ciśnienie... niech porzucą w cholerę ten projekt i przestaną pastwić się nad tą marką, skoro sami nie wiedzą, co chcą robić

27.04.2013 14:35
6
odpowiedz
Sir Xan
79
Senator

Najpierw THQ, a teraz TO! Czy wierzyciele nie mogą zaczekać, aż oni ukończą produkty i sprzedadzą ją, by przynosić zyski do pokrycia długi? Choć smutny koniec THQ nie powstrzymuje wydanie Metro Last Light i Company of Heroes 2 (dwie mają duże szanse na hity). Ale jednak martwię się, że Thief nie skończy się jako kolejny "Aliens Colonial Marines" (okrojony produkt).

27.04.2013 14:43
7
odpowiedz
Sir Xan
79
Senator

@underQ Faktycznie. Twórcy powinno najpierw mierzą swej siły możliwości i wiedzy, zanim zabiorą do takiej projektu. Twórcy powinno pokazać na E3 gracze "gry" z nie samej silniku Unreal Engine 3 czy silnik "filmik", lecz tylko głównie silnik gry! Nie lubię, jak ludzie na początku obiecali radości i nadzieje gracze, a na koniec dali gracze tylko rozczarowanie, frustracji i płacze tak jak było z Aliens Colonial Marines. Silnik Unreal Engine do stworzenie "filmik" a silnik do gry to dwie różne rzeczy i możliwości.

27.04.2013 16:48
😁
8
odpowiedz
Mortalking
97
Senator

No to skoro na tak znanych markach nie są w stanie osiągnąć zysków, to na nowych produkcjach będzie z tym jeszcze gorzej.
Jak żyć ;P

27.04.2013 16:55
9
odpowiedz
Xsardass
73
Konsul

Jak zostawili ten projekt garstce ludzi bez nadzoru to czemu się dziwić. ( O ile to prawda) Jak można taką markę tak ze szmacić.

27.04.2013 17:31
10
odpowiedz
Kisiel_34
20
Centurion

Sir Xan -> Naucz się poprawnie pisać i budować zdania po polsku bo już któryś Twój post czytam i się załamuję nad tym co widzę. Przed wstawieniem komentarza sprawdzaj to jak napisałeś, a nie aby szybko coś wypisać i wstawić bez upewnienia się. Do pozostałych też to się tyczy. Te parę sekund na przeczytanie swej wiadomości chyba nikomu nie zaszkodzi. Ja samemu omijam i nie czytam takich komentarzy, wam radzę to samo.

27.04.2013 20:47
11
odpowiedz
makak997
71
Pretorianin

Kisiel_34 -> ziomek jest głuchy i ciężej mu pisać poprawnie z gramatyka :P zresztą on przynajmniej pisze na temat a nie wchodzi do komentow specjalnie poto by sobie popłakać ...just saying :P i dziadek nie powinieneś siieę wymądrzać co ludzie powinni a czego nie powinni czytać, przynajmniej nie na stronce o grach bo to nie miejsce na to :P
a co do samej gry to pewnie wyjdzie tylko niestety może wyjść przedwcześnie i bedzie ostro niedorobiona :/
Sir Xan -> z Aliensami to była zupełnie inna historia gearbox całkowicie spartolił sprawę ,robili te grę dla segi ale oddali ja w ręce innych studii, olewając grę na rzecz Borderlands 2 :/ a przynajmniej tak we wsi gadają :D

27.04.2013 21:38
12
odpowiedz
satruh
20
Pretorianin

No tak, kryzys...;) Ale jakiekolwiek nie byłyby to przyczyny, szkoda takiego projektu... Miejmy nadzieję, że to chwilowe zawierowania!

27.04.2013 22:37
13
odpowiedz
Pikusp22
0
Pretorianin

Ludzie co wy panikujecie, przecież projekt nie został wstrzymane a te anonimowe źródła są tak wiarygodne jak nasz rząd więc easy man.

28.04.2013 00:15
14
odpowiedz
Sir Xan
79
Senator

@makak997 Dziękuję, że wytłumaczyłeś temu przemądrzały Kisiel_34. :)

28.04.2013 00:28
15
odpowiedz
BliBs_Pl
67
Weltschmerz

Co ma do tego to, ze jest gluchy? Przypomina mi sie Crespo...
Co do newsa - w cda pisza co innego.

28.04.2013 12:10
16
odpowiedz
Kerethzimierz
17
Legionista

@Kisiel_34 Widzę kolejny cwaniaczek forumowy się znalazł. Może to czas byś też zastanowił się co i do kogo piszesz? Może my też mamy omijać komentarze, ale nie Sir Xan tylko Twoje?

28.04.2013 13:12
17
odpowiedz
Kisiel_34
20
Centurion

Kerethzimierz-> Omijaj.

makak997-> Ja samemu swego czasu znałem dwie głuche osoby i im jakoś pisanie nie sprawiało problemów. Więc albo Sir Xan jest jeszcze dzieciakiem, który się uczy albo olał wtedy sprawę na tym poziomie bo mógł uważać, że to mu nie będzie potrzebne. Nie zmienia to jednak faktu, że ciężko się czyta takie posty.

Sir Xan-> Masz rację. Jestem przemądrzały, ale to w dobrych intencjach w tym przypadku tak jest. Wyrażanie swojej opini o takich rzeczach w internecie jest dobre nawet na stronach o grach. Poświęć może więcej czasu na nauce tego zamiast czytać o grach bo jak nie ja to wielu innych ludzi będzie Ci zwracać na to uwagę dalej. Wiem, że dalsza nauka może być trudna, ale dla chcącego nic trudnego tym bardziej, że tak jak wyżej napisałem samemu znałem dwie głuche osoby, które potrafiły poprawnie pisać, więc jeśli Twoja choroba to tylko brak słuchu to sorry, ale nie uznaję takiego wytłumaczenia. Gorszym zawsze mogło być brak wzroku niż bycie głuchym.

28.04.2013 15:27
18
odpowiedz
Sir Xan
79
Senator

@Kisiel_34 Uważaj co piszesz, bo krzywdzisz kogoś, nawet jeśli masz dobre intencje. Nie obraź kogoś, kto ma mniej szczęścia od ciebie. Nie jesteś nawet niesłyszący, a więc nie wiesz jak się żyje bycie głuchym. Nie jestem dziecko i jestem aktualnie dorosły. Gdyby było takie proste, to już dawno uczyłem się j.polskiego do perfekcji. Czy naprawdę myślisz, że nie dbam kultury i jakość j.polskiego!? Ja jako dziecko uczyłem się w szkole dla normalni ludzie (a nie dla niesłyszące) oraz nie mam tak dobrej pamięci do słownictwo (szczególnie przypadki). Nie każdy ma dobry pamięć. Obrazy i przeżycie łatwiej mi zapamiętać, ale zapamiętanie słownictwo jest trochę inaczej. Nie zawsze dysponuję dużo czasu na nauki, a to że jestem na Gry-Online.pl, to po prostu spędzam wolne czasu na swój sposób od codziennie obowiązki i nauki. Masz rację, być brak wzroku jest gorszy od bycie głuchym. Dziwny zbieg okoliczności, na forumie są dużo użytkownicy, którzy piszą niepoprawnie (np. błędy ortograficzne), a akurat tylko ja zostałem zaczepiony? Mój charakter Cię nie podobało się, czy co? Na litość boską, to tylko komentarze, a nie artykuły! Komentarze piszę dość szybko i nawet nie poświęcałem czasu na korekta, bo szkoda mi czasu. To, że znasz dwie głuche osoby, pewnie mają inaczej dzieciństwo niż ja np. chodzą do szkoły dla niesłyszące, albo mają naprawdę dobre nauczyciele od j.polskiego.

28.04.2013 15:40
19
odpowiedz
Meno1986
104
Szkubany Myszor

@Kisiel_34 człowiek głuchy nie ma możliwości uchwycenia fonetycznego brzmienia słów.
Ty słyszysz koń i piszesz koń. Ktoś kto jest głuchy może pisać kóń, bo tak to np. wymawia. Rozmawiałeś z tymi głuchymi znajomymi, albo przypatrywałeś się rozmowie dwóch głuchych osób, które migając wypowiadają słowa? Te słowa często nie brzmią tak jak powinny. Wszystko zależy od wielu różnych uwarunkowań i predyspozycji danej osoby, tego czy jesteś głuchy od urodzenia, czy może straciłeś słuch w późniejszym czasie. Każdy przypadek jest inny i nie możesz generalizować. To, że ty znasz dwie osoby, które świetnie sobie radzą nie oznacza, że każdy będzie. Nie z każdego żołnierza zrobisz strzelca wyborowego. Mogłoby się wydawać, że czytając sporo można utrwalić sobie pisownię wielu wyrazów, ale nie można pamiętać wszystkich. Wymawiając jakiś wyraz, chociażby angielski możesz 99% bez problemu go zapisać. Pomyśl sobie, że nie słyszysz i nie możesz poprawnie wymówić, a zatem i napisać.
BTW. Nie chodzi tylko o błędnie zapisane(odmienione) słowa. Język migowy, to inny język i tak samo, jak bezsensownym jest dosłowne tłumaczenie tekstów z dowolnego obcego języka, tak samo nie można robić tego z migowym. Zamigasz coś kilkoma znakami, ale nie powiesz/napiszesz już tego dosłownie w ten sam sposób. To dlatego właśnie możesz nie rozumieć sensu niektórych myśli/zdań. Sir Xan z pewnością nad tym pracuje i za jakiś czas opanuje to do perfekcji, a ciągłe docinki z pewnością go nie mobilizują, tylko uderzają w niego samego i powodują, że mu się odechciewa.

28.04.2013 15:40
20
odpowiedz
Sir Xan
79
Senator

@Kisiel_34 Dla jasności z całym szacunkiem, rzadko rozmawiam z kogoś i rzadko coś piszę przez większości mojej życia. Może to dlatego gorzej piszę. Ale za to dużo czytam i nie mam problemu ze zrozumienie wasze komentarze (choć nie zawsze), nawet jeśli piszecie niepoprawnie.

28.04.2013 15:54
21
odpowiedz
Sir Xan
79
Senator

@Meno1986 Jesteś mądry i to prawda. :) Po prostu czytanie i pisanie to dwie różne rzeczy. A zresztą każdy ma swoje talenty, mocne i słabe cechy. Jedni nadają do detektywi, a drudzy lepiej radzą się jako ochroniarze. Nie każdy może zostać naukowca lub sportowca-mistrza. Każdy ma swój limit możliwości, ducha nie ma granica, ale ciało tak. Gdyby było tak inaczej, to ludzie już dawno potrafią latać bez samoloty i skrzydeł. ;)

28.04.2013 16:16
22
odpowiedz
Kisiel_34
20
Centurion

Sir Xan-> Odpowiadając na Twoje pytanie dlaczego Cię zaczepiłem to odpowiedź jest taka, że myślałem bardziej, że jesteś obcokrajowcem niż głuchym dlatego mój pierwszy post był taki. Gdybym wiedział, że tak z Tobą jest to pewnie nic bym nie pisał już. Nie chciałem Cię urazić, ale skoro już zacząłem o tym rozmawiać to dodam, że jedna z tych głuchych osób, które znałem to od urodzenia tak miała, więc to jest możliwe do nauczenia się bo ta osoba co do mnie pisała to tylko mówię, że robiła to poprawnie, dlatego też myślę, że powinno Cię to już teraz zmobilizować chociaż trochę. Ja sam już nie będę Cię zaczepiał, najwyżej innych :-) . W sumie to już też nie mam za wiele do powiedzenia w tej sprawie. Powodzenia Sir Xan na dalszych etapach. Z pewnością nie raz jeszcze usłyszysz takie zaczepki jak moja od innych ludzi, którzy tak samo pomyślą. Ciekawi mnie jeszcze tylko czy samemu grasz w gry mimo to że ich nie słyszysz i oglądasz tylko obrazki czy poprostu lubisz czytać o nich?

28.04.2013 16:32
😡
23
odpowiedz
X@Vier455
105
Szynszyl

Ale Offtop

Wracając, szkoda, że okazało się że nowy Thief to MISTYFIKACJA :( R.I.P again Thief

28.04.2013 16:52
24
odpowiedz
Sir Xan
79
Senator

@Kisiel_34 W porządku i nic nie szkodzi. :) Ja wcale nie myślę, że opanowanie j.polskiego do perfekcji jest dla mnie niemożliwe. Ja wierzę, że dam radę. Po prostu uczę się dość wolno, albo mam za dużo rzeczy do zrobienia i obowiązki, to wszystko. Owszem, uwielbiam gry dla pojedyncze gracze, bo kampanie są często ciekawe i wciągające takie jak kampanie Thief 1-3. Ach, te klimaty! Grałem w cRPG np. Baldur's Gate, Fallout czy Planescape Torment, zawierają bardzo bogate dialogi (i napisy). Korzystam głównie opcje napisy w gier i bardzo to mi pomaga. Są mnóstwo gier z obsługi napisy. Nie wyobrażam sobie grając w gry bez napisy np. Assassin's Creed 1 czy Blade Runner. Gry akcji z tylko obrazki (np. Slender) też nie gardzę i gram od czasu do czasu. Bycie głuchym dam radę i nawet mam pracę. :)

28.04.2013 17:06
25
odpowiedz
Drendron
77
Konsul

Cóż, czego by nie zrobili, to fani cyklu pewnie i tak będą marudzić na efekt końcowy. A 'nowi' i tak tej marki nie znają,, Deadly Shadows ma prawie 10 lat...

Tak czy inaczej mają problem. Oby wydali coś sensownego :).

Sir Xan ->

Komentarze piszę dość szybko i nawet nie poświęcałem czasu na korekta, bo szkoda mi czasu.

A powinieneś.

Skoro sam przyznajesz, że szkoda Ci czasu na korektę, to nie bulwersuj się, jak ludzie Ci piszą, że po prostu ciężko się Ciebie czyta. Wymagasz szacunku (i niezwracania uwagi na rozsypanki wyrazowe, którymi są Twoje posty), a nie okazujesz go czytelnikom swoich postów - ignorując choćby autokorektę.

28.04.2013 17:08
26
odpowiedz
Kisiel_34
20
Centurion

Sir Xan-> Dzięki za odpowiedź i do zobaczenia w kolejnych artykułach dotyczących tej lub innej gry. Ja sam mam nadzieję, że z nowym Thiefem będzie dobrze.

Wiadomość Thief w opałach, problemy deweloperów z Eidos Montreal