Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Codename: Panzers - Faza Pierwsza - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Codename: Panzers - Faza Pierwsza . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku2,8 MB

data aktualizacji5 października 2005

pobrań4696

pobrań (7 dni)4

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość całego archiwum do katalogu, w którym zainstalowałeś grę. Po uruchomieniu tej ostatniej skorzystaj z opcji Load Game. Możesz wybrać dowolną misję spośród wszystkich trzech kampanii zawartych w Codename: Panzers – Phase One.

  • data aktualizacji: 5 października 2005
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 2,8 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl