Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Disciples II: Bunt Elfów - Disciples 2: The Rise of the Elves OpenGL Wrapper v.1.60 - Mod do gry - Download

Plik Disciples 2: The Rise of the Elves OpenGL Wrapper v.1.60 to modyfikacja do gry Disciples II: Bunt Elfów z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku12,6 MB

data aktualizacji15 marca 2020

pobrań59

pobrań (7 dni)16

Pobierz plik za darmo
Disciples II: Bunt Elfów mod Disciples 2: The Rise of the Elves OpenGL Wrapper  v.1.60

Disciples 2: The Rise of the Elves OpenGL Wrapper to modyfikacja do gry Disciples II: The Rise of the Elves której autorem jest Verok. Jeśli projekt przypadnie Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego autora za pośrednictwem Patreona.

Opis:

Celem projektu jest naprawienie problemów z grafiką Disciples II: Dark Prophecy, które pojawiają się na współczesnych pecetach i systemach operacyjnych.

Dzięki Disciples 2: The Rise of the Elves OpenGL Wrapper znikają m.in. problemy z brakiem menu, rozciągniętymi obrazami, niewyświetlaniem filmików czy zawieszaniem się silnika. Możemy bawić się w wysokich rozdzielczościach i włączyć wsparcie dla monitorów szerokoekranowych.

Projekt dodaje także opcję szybszych trybów zabawy, skraca czas potrzebny sztucznej inteligencji na podejmowanie decyzji i wprowadza filtry wyostrzające grafikę.

Instrukcje:

1.Wyłącz wszystkie tryby kompatybilności w Discipl2.exe.

2.Wypakuj archiwum z Disciples 2: The Rise of the Elves OpenGL Wrapper do folderu z grą, tam gdzie zlokalizowany jest plik Discipl2.exe. Dodatkowo przenieś Wrapper.ff z głównego folderu do folderu „Imgs”.

3.W Configeditor.exe wyłącz opcję Direct3D

4.Uruchom Discipl2.exe.

Rekomendowane jest rozpoczęcie nowej gry zamiast ładowanie starego save’a.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl