Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Grand Theft Auto V - Vice City Remastered v.1.0 - Mod do gry - Download

Plik Vice City Remastered v.1.0 to modyfikacja do gry Grand Theft Auto V z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2770,1 MB

pobrań76823

pobrań (7 dni)3245

data aktualizacji20 stycznia 2020

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Grand Theft Auto V mod Vice City Remastered v.1.0

Vice City Remastered to modyfikacja do gry Grand Theft Auto V, której autorem jest lunchxbles. Jeśli projekt przypadnie Wam do gustu to warto rozważyć wsparcie jego autora za pośrednictwem PayPala.

Opis:

Mod przenosi do Grand Theft Auto V całe miasto z gry Grand Theft Auto: Vice City. Wszystkie jego elementy zostały mocno ulepszone i wykorzystują dodatkowe możliwości oferowane przez silnik GTA5, więc prezentują się znacznie ładniej niż w pierwowzorze. Zadbano zwłaszcza o szczegóły takie jak wnętrza, mapowanie nierówności na drogach czy szczegółowe modele wielu budynków. Dopracowane zostały także efekty odbić, pojawiły się nowe tekstury, a światła na skrzyżowaniach działają. Spory nacisk położony został również na kwestie techniczne, które odpowiadają za jakość oraz poprawne wyświetlanie grafiki.

Modyfikacja działa jak DLC, więc nie zastępuje niczego w grze i tylko rozszerza jej zawartość. Poza samym miastem projekt oferuje także zestaw nowych misji.

Instrukcje:

Mod wymaga OpenIV, ScripthookV, OpenIV.asi. Packfile Limit Adjuster (ustawione na 3500), HeapAdjuster oraz trainera potrafiącego spawnować samochody (np. SimpleTrainer).

1.Uruchom grę i ustaw tekstury na jakość średnią (bez tego silnik nie wyrobi z modem, niezależnie od tego jak mocnego masz PC, to ograniczenie silnika, a nie Twojego peceta).

2.Wypakuj archiwum z Vice City Remastered do nowego folderu (np. na Pulpicie).

3. Otwórz OpenIV i w tym programie przeciągnij ViceCryRemastered.oiv dop głównego foldera z grą (jeśli to nie działa to zrób to przez menu przez Tools/Package i zaznacz plik .oiv).

Gdy instalacja ulegnie zakończeniu możesz rozpocząć zabawę. Vice City znajdziesz na wschód od lokacji Humane Labs na wybrzeżu.

  • data aktualizacji: 20 stycznia 2020
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 2770,1 MB