Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Planet Zoo - v1.0.3 +7 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Planet Zoo . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku729 KB

data aktualizacji2 grudnia 2019

pobrań25

pobrań (7 dni)25

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Planet Zoo trainer v1.0.3 +7 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

Num 1 – ustaw pieniądze

Num 2 – dodatkowe kredyty konserwacji

Num 3 – maksymalne szczęście personelu

Num 4 – maksymalna energia personelu

Num 5 – natychmiastowe badania

Num 6 – mnożnik pieniędzy

Num 7 – ustaw prędkość gry

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.0.3 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl