Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Railway Empire - v1.9.0 +3 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Railway Empire . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku620,7 KB

data aktualizacji3 czerwca 2019

pobrań6171

pobrań (7 dni)165

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Railway Empire trainer v1.9.0 +3 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nieskończone pieniądze

F2 – nieskończone punkty innowacji

F3 – mnóstwo populacji

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.9.0 gry.

  • data aktualizacji: 3 czerwca 2019
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 620,7 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl