Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Railway Empire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Railway Empire - poradnik do gry

Railway Empire - poradnik do gry

Ciuf ciuf! Poradnik do Railway Empire to kompletny tutorial, który nauczy Cię budować tory, sygnalizatory (semafory), uruchamiać gałęzie przemysłu i pomoże przejść kampanię. Nie zapomnieliśmy o poradach na start czy rozdziale Jak zarabiać w Railway Empire.

Poradnik do gry Railway Empire zawiera liczne porady i opisy, które pomogą lepiej zarządzać kolejowym molochem. Dowiesz się wielu podstaw, w tym jak budować efektownie tory i tworzyć przydatne połączenia. Zdobędziesz wiedzę na temat wykorzystania sygnalizacji i bardziej zaawansowanych metod budowania linii kolejowych. W poradniku jest również wiele informacji na temat innych gałęzi rozgrywki, takich jak badania naukowe personel i finanse.

Od czego zacząć?

W poradniku znajdziesz sporą garść porad, które przydadzą się na początku rozgrywki i nie tylko. Znajdziesz tam kilka wskazówek odnośnie budowania i planowania połączeń kolejowych. Dowiesz się co watro robić z punktami badań, jak korzystać z personelu i na co zwracać uwagę odnośnie innych aspektów gry.

 1. Porady na start
 2. Jak rozwijać miasta i budować fabryki?
 3. Pociągi Ekspresowe i Towarowe - czyli co bardziej się opłaca, pociągi pasażerskie czy towarowe?

Budowanie torów i tworzenie linii

Jest to chleb powszedni w Railway Empires. Warto dowiedzieć się kilku przydatnych rzeczy odnośnie budowania i projektowania linii kolejowych. Samo tworzenie połączeń nie jest trudne, ale w grze będziesz posiadał coraz więcej pociągów. Dlatego odpowiednie planowanie i tworzenie konkretnych linii jest bardzo przydatne i ułatwia zapanowanie nad twoją siecią kolejową.

 1. Budowanie torów i tworzenie linii

Sygnalizacja i Magazyny - wyższy poziom budowania torów

Kiedy opanujesz już podstawy w budowaniu prostych połączeń, przydadzą się tobie bardziej zaawansowane torowiska. Sygnalizacja bardzo ułatwia ruch kolejowy. W ten sposób na mniejszej powierzchni będzie podróżować więcej pociągów. Magazyny ułatwią tobie transport surowców do miast, są stacjami pośrednimi. Przydadzą się tobie podczas obsługi wielu fabryk, wytwórni i miast.

 1. Sygnalizacja i sygnalizatory
 2. Jak korzystać z magazynów? - czyli transport surowców.

Jak zarabiać?

Pieniądze są podstawą w tej grze, a do ich zdobycia będziesz wykorzystywał przed wszystkim pociągi. Część zysków otrzymasz z innych źródeł, ale będzie to mały procent tego, co zarobisz na transporcie kolejowym. W poniższych rozdziałach, znajdziesz informacje na temat najlepszych metod zarabiania oraz jak najlepiej wykorzystać swoje pociągi w tym celu. Równie ważny jest rozwój miast i fabryk, bo dzięki temu twoje zyski również się zwiększą.

 1. Zarabianie w Railway Empire

Personel, wagony specjalne, badania i finanse...

... i wszystkie inne pomniejsze sprawy, które przydadzą się podczas rozgrywki. Personel ma wpływ na konkretne pociągi oraz twoją firmę. Wagony specjalne to unikatowe elementy pociągów, które dają określone bonusy. Dzięki badaniom naukowym jesteś w stanie ulepszysz swoje pociągi i odblokować lokomotywy. Dowiesz się jak wykupić firmę przeciwnika oraz jak działają obligację i udziały.

 1. Wykupywanie firm przeciwnika - obligacje, udziały, finanse
 2. Personel i wagony specjalne

Kampania Railway Empire

W tej części poradnika znajdziesz opisy i porady, dzięki którym ukończenie wszystkich pięciu rozdziałów stanie się o wiele prostsze!

 1. Rozdział 1 - Wielkie Równiny
 2. Rozdział 2 - Wczesne dni
 3. Rozdział 3 - Nad Missisipi
 4. Rozdział 4 - Wojna Secesyjna
 5. Rozdział 5 - Sierra Nevada

Mateusz Kozik (www.gry-online.pl)

Informacje o Railway Empire - poradnik do gry

Autor : Mateusz mkozik Kozik

Ostatnia aktualizacja : 1 marca 2018

Poradnik zawiera : strony: 20, ilustracje: 46 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Railway Empire - poradnik do gry