Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Yakuza Kiwami 2 - v1.00 +7 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Yakuza Kiwami 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku587,7 KB

data aktualizacji13 maja 2019

pobrań403

pobrań (7 dni)232

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Yakuza Kiwami 2 trainer v1.00 +7 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nieskończone zdrowie

F2 – nieskończony Heat Gauge

F3 – nieskończona wytrzymałość

F4 – wyłącz głód

F5 – nieskończona amunicja

F6 – nieskończona wytrzymałość broni

F7 – nieskończone zapasy

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.0 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz