Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - 29.12.2018 +5 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku591,8 KB

data aktualizacji8 stycznia 2019

pobrań269

pobrań (7 dni)175

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona trainer 29.12.2018 +5 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nieśmiertelność

F2 – nieskończona wytrzymałość

F3 – wyłącz toksyny

F4 – nieskończone Oreny

F5 – nieskończone talenty

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz