Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kangurek KAO (2000) - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Kangurek KAO (2000) . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku11,1 KB

pobrań10641

pobrań (7 dni)14

data aktualizacji11 stycznia 2001

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Omawiany trainer wgraj najlepiej do katalogu z grą. Jest to programik który musi działać z nią równolegle. Gdy uruchomisz program, użyj klawiszy [Alt] + [Tab] i przełącz się do Windows. Następnie uruchom trainera, włącz w nim Unlimited Energy (wciśnij [F12]) i następnie używając tych samych klawiszy wróć do gry.

Prowadzony Kangur będzie miał nieskończoną energię.

Uwaga: Nie wolno wyłączać trainera dopóki nie zamknięta zostanie gra.

Uwaga 2: Programik nie działa ze wszystkimi wersjami Kangurka KAO.

  • data aktualizacji: 11 stycznia 2001
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 11,1 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Kangurek KAO (2000)

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Kangurek KAO (2000) trainer 11,1 KB 2001.01.11 10,6K 14