Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Livia Salvian - Daughter of the High Chancellor - Custom-Voiced Follower v.1.02 - Mod do gry - Download

Plik Livia Salvian - Daughter of the High Chancellor - Custom-Voiced Follower v.1.02 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku46,4 MB

pobrań4101

pobrań (7 dni)15

data aktualizacji5 października 2018

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Livia Salvian - Daughter of the High Chancellor - Custom-Voiced Follower v.1.02

Livia Salvian - Daughter of the High Chancellor - Custom-Voiced Follower to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest Miroslav Yegorov i Robyn Rybnik.

Opis:

Mod dodaje do gry nową towarzyszkę w postaci wojowniczki imieniem Livia Salvian. To córka Naczelnego Kanclerza Imperium, która jest silna, honorowa i bardzo patriotyczna. Bohaterka posiada unikalny model i ponad 500 linii dialogowych, z czego większość wypowiadana jest w formie audio. Ma własną biografię, osobowość i kilka unikalnych zadań.

Relacja gracza z Livią jest mocno dynamiczna. Zdobywając jej sympatię możemy poznać jej historię, a nawet nawiązać z nią romans, który skończy się małżeństwem.

Instrukcje:

Wrzuć moda do folderu „Data” w miejscu zainstalowania gry i moda aktywuj w launcherze. Alternatywnie możesz zainstalować moda za pomocą programu Nexus Mod Manager.

Caesię spotkasz w Dragonsreach.

  • data aktualizacji: 5 października 2018
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 46,4 MB