Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Quantum Replica - v1.0 +8 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Quantum Replica . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku982,6 KB

data aktualizacji9 lipca 2018

pobrań322

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trianer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł korzystać z następujących klawiszy:

Num 1 – nieśmiertelność

Num 2 – nieskończona moc

Num 3 – nielimitowany sprint

Num 4 – nielimitowane przedmioty

Num 5 – prędkość ślizgu

Num 6 – światło

Num 7 – skoki po ścianach

Num 8 – pole widzenia

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.0 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz