Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Like Never Before - Immersive And Detailed Skyrim v.1.0 - Mod do gry - Download

Plik Like Never Before - Immersive And Detailed Skyrim v.1.0 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku9,5 MB

pobrań3697

pobrań (7 dni)16

data aktualizacji19 marca 2018

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Like Never Before - Immersive And Detailed Skyrim v.1.0

Like Never Before - Immersive And Detailed Skyrim to modyfikacja do The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest shredthingz_tylor.

Opis:

Mod oferuje specjalnie przygotowaną konfigurację zestawu Reshade, zmieniającą na lepsze oprawę graficzną gry. Dodano nowe efekty, zmanipulowano kontrast i zwiększono ostrość.

Projekt sprawia, że oprawa wizualna ma więcej detali i prezentuje się ładniej, ale jednocześnie zachowano realizm, dzięki czemu całość wygląda naturalnie, a nie filmowo, jak w przypadku większości konfiguracji Reshade.

Instrukcje:

1. Pobierz i zainstaluj pakiet Reshade co najmniej w wersji 3.11, aktywując wszystkie efekty. Aplikacja ta posiada instalator i wystarczy jej wskazać plik wicher 3.exe (znajdziesz go w „..bin/x64” oraz wybrać opcję Direct3D 10+/

2. Pobierz moda Like Never Before - Immersive And Detailed Skyrim, wypakuj archiwum i skopiuj do „..bin/x64” uzyskany w ten sposób folder „reshade-shaders” oraz plik immersive_and_detailed_skyrim.ini.

3.Uruchom grę, naciśnij SHIFT+F2 i wybierz moda w menu Reshade.

  • data aktualizacji: 19 marca 2018
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 9,5 MB