Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Grand Theft Auto V - GTA V Redux v.1.10 - Mod do gry - Download

Plik GTA V Redux v.1.10 to modyfikacja do gry Grand Theft Auto V z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku3045,3 MB

pobrań493180

pobrań (7 dni)3699

data aktualizacji19 stycznia 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Grand Theft Auto V mod GTA V Redux v.1.10 - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

GTA 5 Redux to modyfikacja do gry Grand Theft Auto V, której autorem jest Josh Romito.

Opis:

Priorytetem autora było ulepszenie oprawy graficznej Grand Theft Auto V. Projekt oferuje całkowicie zmieniony system pogodowy, w którym wszystkie warunki pogodowe zostały stworzone od podstaw. Oprócz tego pojawiło się oświetlenie wolumetryczne podczas każdej pory doby, dodano i ulepszono takie efekty jak mgła i kurz, upiększono wygląd wody, poprawiono barwy, wprowadzono nowe opcje HBAO, w ogromnym stopniu udoskonalono teselację terenu i nie tylko. Mocno podrasowano także tekstury, które zostały np. wymienione na prawie wszystkich drogach, grafiki na bilbordach czy przystankach autobusowych podmieniono na nowe, a wisienką na torcie są tekstury w 4K w przypadku drzew, trawy, krzaków i wielu innych.

Choć mod zajmuje się głównie ulepszaniem grafiki, to autor wprowadził też kilka ciekawych zmian w rozgrywce. Zmieniono np. system poszukiwanego – policja i wojsko używają dodatkowych pojazdów, posiadają nowe zdolności i stosują różne taktyki, a graczy ścigają teraz także policjantki. W przypadku broni ulepszono m.in. odrzut podczas oddawania strzałów, zmieniono niektóre animacje przeładowywania magazynków, a nawet zatroszczono się o takie szczegóły jak bardziej realistyczna prędkość lotu pocisku. Poza tym, pojawiła się zmieniona fizyka przypominająca tą z GTA IV i wiele, wiele innych elementów.

Instalacja:

1. Upewnij się, że masz zainstalowany pakiet OpenIV wraz ze wszystkimi pluginami. Jeśli podczas instalacji program nie zapyta o pluginy, to uruchomcie go, a potem w menu Tools kliknijcie na ASI Manager.

2. Upewnij się, że masz zainstalowany pakiet Script Hook. Jeśli nie, to pobierzcie go, wypakujcie archiwum, a nastepnie skopiujcie pliki ScriptHookV.dll i dinput8.dll z folderu „bin” w archiwum, do głównego folderu z grą.

3.Stwórzcie w głównym folderze z Grand Theft Auto V nowy folder zatytułowany „mods”.

4. Skopiujcie z głównego folderu z grą do „mods” foldery „update” oraz „x64”, jak również wszystkie pliki z rozszerzeniem .rpf.

W praktyce tworzycie w ten sposób kopię zawartości gry w „mods”, więc zajmie to sporo miejsca i czasu. Bądźcie cierpliwi.

5.Wypakujcie archiwum z GTA V Redux w dowolne miejsce (np. na pulpit).

6. Otwórzcie OpenIV, kliknijcie na menu Tools, wybierzcie opcję Package Installer i wskażcie jej plik REDUX_INSTALLER.oiv, który znajdziecie w miejscu, gdzie wypakowaliście archiwum z modem w poprzednim punkcie.

7.Kliknijcie na „Install” i przy pytaniu „Select location to install” wybierzcie koniecznie „Game Folder”. Jeśli wybierzecie „mods” folder to mod zainstaluje się nieprawidłowo.

8.Wróc do folderu z wypakowanym archiwum moda i wejdźcie do folderu „RESHADE OPTIONS”.

9. Ukaże Wam się zestaw folderów, z których każdy oferuje inną wersję pakietu Reshade. Wybierzcie tę, która Wam pasuje, wejdźcie do tego folderu, a następie skopiujcie jego zawartość do głównego folderu z Grand Theft Auto V, wyrażając zgodę na podmianę plików.

  • data aktualizacji: 19 stycznia 2021
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 3045,3 MB