Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Grand Theft Auto V - GTA V Redux v.1.10 - Mod do gry - Download

Plik GTA V Redux v.1.10 to modyfikacja do gry Grand Theft Auto V z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku3045,3 MB

data aktualizacji19 stycznia 2021

pobrań408749

pobrań (7 dni)4145

Pobierz plik za darmo
Grand Theft Auto V mod GTA V Redux v.1.10 - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

GTA 5 Redux to modyfikacja do gry Grand Theft Auto V, której autorem jest Josh Romito.

Opis:

Priorytetem autora było ulepszenie oprawy graficznej Grand Theft Auto V. Projekt oferuje całkowicie zmieniony system pogodowy, w którym wszystkie warunki pogodowe zostały stworzone od podstaw. Oprócz tego pojawiło się oświetlenie wolumetryczne podczas każdej pory doby, dodano i ulepszono takie efekty jak mgła i kurz, upiększono wygląd wody, poprawiono barwy, wprowadzono nowe opcje HBAO, w ogromnym stopniu udoskonalono teselację terenu i nie tylko. Mocno podrasowano także tekstury, które zostały np. wymienione na prawie wszystkich drogach, grafiki na bilbordach czy przystankach autobusowych podmieniono na nowe, a wisienką na torcie są tekstury w 4K w przypadku drzew, trawy, krzaków i wielu innych.

Choć mod zajmuje się głównie ulepszaniem grafiki, to autor wprowadził też kilka ciekawych zmian w rozgrywce. Zmieniono np. system poszukiwanego – policja i wojsko używają dodatkowych pojazdów, posiadają nowe zdolności i stosują różne taktyki, a graczy ścigają teraz także policjantki. W przypadku broni ulepszono m.in. odrzut podczas oddawania strzałów, zmieniono niektóre animacje przeładowywania magazynków, a nawet zatroszczono się o takie szczegóły jak bardziej realistyczna prędkość lotu pocisku. Poza tym, pojawiła się zmieniona fizyka przypominająca tą z GTA IV i wiele, wiele innych elementów.

Instalacja:

1. Upewnij się, że masz zainstalowany pakiet OpenIV wraz ze wszystkimi pluginami. Jeśli podczas instalacji program nie zapyta o pluginy, to uruchomcie go, a potem w menu Tools kliknijcie na ASI Manager.

2. Upewnij się, że masz zainstalowany pakiet Script Hook. Jeśli nie, to pobierzcie go, wypakujcie archiwum, a nastepnie skopiujcie pliki ScriptHookV.dll i dinput8.dll z folderu „bin” w archiwum, do głównego folderu z grą.

3.Stwórzcie w głównym folderze z Grand Theft Auto V nowy folder zatytułowany „mods”.

4. Skopiujcie z głównego folderu z grą do „mods” foldery „update” oraz „x64”, jak również wszystkie pliki z rozszerzeniem .rpf.

W praktyce tworzycie w ten sposób kopię zawartości gry w „mods”, więc zajmie to sporo miejsca i czasu. Bądźcie cierpliwi.

5.Wypakujcie archiwum z GTA V Redux w dowolne miejsce (np. na pulpit).

6. Otwórzcie OpenIV, kliknijcie na menu Tools, wybierzcie opcję Package Installer i wskażcie jej plik REDUX_INSTALLER.oiv, który znajdziecie w miejscu, gdzie wypakowaliście archiwum z modem w poprzednim punkcie.

7.Kliknijcie na „Install” i przy pytaniu „Select location to install” wybierzcie koniecznie „Game Folder”. Jeśli wybierzecie „mods” folder to mod zainstaluje się nieprawidłowo.

8.Wróc do folderu z wypakowanym archiwum moda i wejdźcie do folderu „RESHADE OPTIONS”.

9. Ukaże Wam się zestaw folderów, z których każdy oferuje inną wersję pakietu Reshade. Wybierzcie tę, która Wam pasuje, wejdźcie do tego folderu, a następie skopiujcie jego zawartość do głównego folderu z Grand Theft Auto V, wyrażając zgodę na podmianę plików.

  • data aktualizacji: 19 stycznia 2021
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 3045,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl