Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Holds The City Overhaul v.0.0.9 - Mod do gry - Download

Plik Holds The City Overhaul v.0.0.9 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1713 MB

data aktualizacji4 listopada 2019

pobrań7130

pobrań (7 dni)91

Pobierz plik za darmo
The Elder Scrolls V: Skyrim mod Holds The City Overhaul v.0.0.1

Holds The City Overhaul to modyfikacja do The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest Galandil

Opis:

Modyfikacja wlewa nowe życie w miasta i osady surowej krainy The Elder Scrolls V: Skyrim. Osiągnięte to zostało przede wszystkim przez całkowite przebudowanie trzech dużych grodów: Falkret, Zimowej Twierdzy i Gwiazdy Zarannej, tak aby każdy z nich zyskał charkater.

Również inne, w tym Biała Grań i Samotnia, otrzymały sporo nowości. Ogólnie rzecz biorąc, w miastach znajdziemy więcej budynków, sklepów, mieszkańców oraz innych drobnych szczegółów, dzięki czemu są one żywsze i jeszcze bardziej klimatyczne. Dla maniaków zagłębiania się w historię uniwersum przygotowano także dodatkowe księgi na temat odwiedzanych lokacji.

Autor dodał też kilka nowych wiosek, takich jak Amber Guard i Black Moor. Na szczęście nie wypełniają one wszelkich możliwych pustych przestrzeni, ale w większości są położone gdzieś na obrzeżach krainy lub w miejscach ukrytych przed wzrokiem podróżnych, a więc nie rujnują wrażeń z eksploracji świata.

Instrukcje:

Mod wymaga posiadania modyfikacja Winter Is Coming – Cloaks oraz wszystkich trzech dodatków DLC, czyli Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.

Aby zainstalować moda wypakujcie archiwum, dzięki czemu otrzymacie dwa pliki .7z. Każdy z nich zainstalujcie za pomocą programu Nexus Mod Manager.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz