Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Holds The City Overhaul v.0.0.9 - Mod do gry - Download

Plik Holds The City Overhaul v.0.0.9 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1713 MB

pobrań8711

pobrań (7 dni)8

data aktualizacji2 lipca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Holds The City Overhaul v.0.0.1

Holds The City Overhaul to modyfikacja do The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest Galandil

Opis:

Modyfikacja wlewa nowe życie w miasta i osady surowej krainy The Elder Scrolls V: Skyrim. Osiągnięte to zostało przede wszystkim przez całkowite przebudowanie trzech dużych grodów: Falkret, Zimowej Twierdzy i Gwiazdy Zarannej, tak aby każdy z nich zyskał charkater.

Również inne, w tym Biała Grań i Samotnia, otrzymały sporo nowości. Ogólnie rzecz biorąc, w miastach znajdziemy więcej budynków, sklepów, mieszkańców oraz innych drobnych szczegółów, dzięki czemu są one żywsze i jeszcze bardziej klimatyczne. Dla maniaków zagłębiania się w historię uniwersum przygotowano także dodatkowe księgi na temat odwiedzanych lokacji.

Autor dodał też kilka nowych wiosek, takich jak Amber Guard i Black Moor. Na szczęście nie wypełniają one wszelkich możliwych pustych przestrzeni, ale w większości są położone gdzieś na obrzeżach krainy lub w miejscach ukrytych przed wzrokiem podróżnych, a więc nie rujnują wrażeń z eksploracji świata.

Instrukcje:

Mod wymaga posiadania modyfikacja Winter Is Coming – Cloaks oraz wszystkich trzech dodatków DLC, czyli Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.

Aby zainstalować moda wypakujcie archiwum, dzięki czemu otrzymacie dwa pliki .7z. Każdy z nich zainstalujcie za pomocą programu Nexus Mod Manager.

  • data aktualizacji: 2 lipca 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1713 MB