Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Shantae and the Pirate's Curse - v1.0 +2 TRAINER #2 - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Shantae and the Pirate's Curse . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku460,7 KB

pobrań1698

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji30 stycznia 2016

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nieśmiertelność

NUMPAD2 – klejnoty

  • data aktualizacji: 30 stycznia 2016
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 460,7 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Shantae and the Pirate's Curse

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Shantae and the Pirate's Curse - v1.0 +2 TRAINER #2 trainer 460,7 KB 2016.01.30 1,7K 1