Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Tembo the Badass Elephant - v1.0 +3 TRAINER #2 - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Tembo the Badass Elephant . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku1,2 MB

pobrań1796

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji31 lipca 2015

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nieśmiertelność

NUMPAD2 – woda

NUMPAD3 – nielimitowane próby

  • data aktualizacji: 31 lipca 2015
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 1,2 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Tembo the Badass Elephant

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Tembo the Badass Elephant - v1.0 +3 TRAINER #2 trainer 1,2 MB 2015.07.31 1,8K 0