Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Catwoman - cheats unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Catwoman . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku2,4 KB

pobrań1657

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji23 lipca 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj i wgraj plik general.vol do podkatalogu \Data\ znajdującego się w katalogu w którym zainstalowana została gra - domyślnie jest to C:\Program Files\EA Games\CATWOMAN\Data (nadpisz istniejący plik).

W ten sposób otrzymasz w grze dostęp do nowego menu (po naciśnięciu klawisza pauzy [ESC]), dzięki któremu będziesz mógł wybierać interesujące cię „ułatwienia” (nawigacja przy pomocy klawiszy strzałek i [1]).

  • data aktualizacji: 23 lipca 2004
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 2,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Catwoman

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Catwoman - + 3 trainer trainer 14 KB 2005.10.12 2,3K 5
Catwoman - cheats unlocker trainer 2,4 KB 2004.07.23 1,7K 0