Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Murdered: Śledztwo zza grobu - v1.0 +6 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Murdered: Śledztwo zza grobu . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku1,6 MB

data aktualizacji14 czerwca 2014

pobrań7854

pobrań (7 dni)17

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Murdered: Śledztwo zza grobu trainer v1.0 +6 TRAINER - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD8 – zapisuje lokacje

NUMPAD9 – teleportacja

NUMPAD0 – odwołuje teleportację

F1 – super zdrowie

F2 – super prędkość

F3 – niewidzialność

F4 – bullet time

  • data aktualizacji: 14 czerwca 2014
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 1,6 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl