Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Dark Souls: Prepare to Die Edition - DSFix v.2.4 - Mod do gry - Download

Plik DSFix v.2.4 to modyfikacja do gry Dark Souls: Prepare to Die Edition z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku382,9 KB

data aktualizacji7 marca 2013

pobrań129319

pobrań (7 dni)1302

Pobierz plik za darmo
Dark Souls: Prepare to Die Edition mod DSFix v.2.4

Dark Souls to wspaniała gra, ale jej wersja pecetowa pozostawia wiele do życzenia. Największym problemem jest fakt, że że silnik generuje grafikę jedynie w rozdzielczości 1024x720, a wybór wyższej rozdzielczości sprawia, że obraz jest po prostu odpowiednio przeskalowany. W rezultacie grafika jest mocno rozmyta i nie prezentuje się zbyt atrakcyjnie. Fan o ksywce Durante postanowił to naprawić i efektem jego starań jest mod DSFix. Po jego zainstalowaniu gra generuje i wyświetla obraz w wybranej przez gracza rozdzielczości, dzięki czemu grafika jest ostra i znacznie bardziej atrakcyjna pod względem wizualnym. Mod pozwala też na zmianę kilku efektów oraz wybranie metody wygładzania krawędzi.

Aby zainstalować moda wystarczy wypakować archiwum do katalogu, w którym znajduje się plik "DARKSOULS.exe". Przykładowo, w wersji gry na Steam będzie to katalog "...Steam\steamapps\common\Dark Souls Prepare to Die Edition\DATA"

Mod zostanie automatycznie aktywowany przy następnym uruchomieniu gry. Potem musicie tylko wyłączyć wygładzanie krawędzi w menu gry, gdyż inaczej spowoduje to poważne problemy graficzne. Jeśli chcecie mieć włączony ten efekt, to zróbcie to przez zmodyfikowanie pliku DSfix.ini. 

  • data aktualizacji: 7 marca 2013
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 382,9 KB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl