Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls III: Morrowind - Morrowind Rebirth v.4.6 - Mod do gry - Download

Plik Morrowind Rebirth v.4.6 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls III: Morrowind z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku214,1 MB

data aktualizacji7 maja 2018

pobrań28436

pobrań (7 dni)87

Pobierz plik za darmo
The Elder Scrolls III: Morrowind mod Morrowind Rebirth v.4.5

Morrowind Rebirth to potężny mod, opracowany przez grupę Rebirth Team, którego celem jest gruntowne odrestaurowanie trzeciej części cyklu The Elder Scrolls. W przeciwieństwie do większości projektów tego typu nie ogranicza się jedynie do poprawy grafiki. Akurat pod względem wizualnym zmian jest niewiele. Zamiast tego produkcja znacząco rozbudowuje zawartość gry. Wirtualny świat jest znacznie gęściej zapełniony postaciami i lokacjami. Kompletnie przebudowano wszystkie miasta, dzięki czemu ich ulice nie straszą już pustkami, jak w pierwowzorze. Wprowadzono również kilkadziesiąt nowych potworów oraz masę dodatkowego ekwipunku. Dodano także sporo świeżych lokacji, a tereny między miastami są teraz znacznie bardziej niebezpieczne.

Uwaga:

Mod do działania wymaga posiadania zarówno podstawowej wersji gry, jak i obu dodatków.

Instrukcje:

1. Upewnijcie się, że macie zainstalowane mody Morrowind Code Patch oraz On the Rocks.

2. Wypakujcie archiwum do katalogu „...Morrowind\Data Files” i wyraźcie zgodę na zastąpienie plików, jeśli będzie taka potrzeba

3. W menu, które wyskakuje przed uruchomieniem gry, kliknijcie na „Data Files” i zaznaczcie wszystkie części składowe Morrowind Rebirth

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.02.2013 11:32
😒
BAWAWU
1
Junior

nie wiem co jak co ale te mody graficzne mi nie dzialaja... przy odpaleniu gry wyskakuja bledy "jaskinia koal i arena wiwek"??? i mnie z gry wyzoca :(

04.02.2013 12:11
odpowiedz
Adrian Werner
154
Generał

GRYOnline.plTeam

@BAWAWU
Dwa pytania:
1. Masz zaktualizowanego Morrowinda?
2. Zainstalowałeś sobie wcześniej Morrowind Code Patch oraz On the Rocks? Czy też to może przy nich ci wywala?

Jeśli wszystko to masz, a i tak masz te błędy, to zrób czystą instalacje, zaktualizuj, a następnie zainstaluj wpierw Morrowind Code Patch i zobacz czy tam ci błędy wyskakują, jeśli nie, to zainstaluj potem On the Rocks i zobacz ponownie, a dopiero na końcu zainstaluj Morrowind Rebirth.
Daj znać jakie będziesz miał efekty tego wszystkiego to będziemy w razie czego dalej kombinowali

Przy okazji napisz jakiego masz Morrowinda - wersję GOTY od razu z dodatkami czy też oddzielne je instalujesz? I jak rozumiem masz wersję PL?

28.12.2014 15:12
odpowiedz
bly73
4
Junior

Prawda jest taka, że ten mod z polskim wydaniem gry nawet w Złotej Edycji działał nie będzie. Mam wersję 2.9 Rebirth i przy instalacji gubi pliki, o które gra podczas uruchomienia się upomina.