Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls III: Morrowind - Morrowind Rebirth v.5.3hotfixed - Mod do gry - Download

Plik Morrowind Rebirth v.5.3hotfixed to modyfikacja do gry The Elder Scrolls III: Morrowind z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku213,3 MB

data aktualizacji2 listopada 2020

pobrań34679

pobrań (7 dni)37

Pobierz plik za darmo
The Elder Scrolls III: Morrowind mod Morrowind Rebirth v.5.2.1

Morrowind Rebirth to potężny mod do The Elder Scrolls III: Morrowind, opracowany przez grupę Rebirth Team.

Opis:

Celem moda którego celem jest gruntowne odrestaurowanie trzeciej części cyklu The Elder Scrolls. W przeciwieństwie do większości projektów tego typu nie ogranicza się jedynie do poprawy grafiki. Produkcja znacząco rozbudowuje i poprawia również zawartość gry. Wirtualny świat jest znacznie gęściej zapełniony postaciami i lokacjami. Kompletnie przebudowano wszystkie miasta, dzięki czemu ich ulice nie straszą już pustkami, jak w pierwowzorze. Wprowadzono również masę dodatkowego ekwipunku. Dodano także sporo świeżych lokacji, a tereny między miastami są teraz znacznie bardziej niebezpieczne.

Mocno przebudowano również balans rozgrywki oraz wiele jej mechanizmów. Do tego dochodzą ogromne zmiany w oprawie graficznej, znacząco upiększające grę.

Uwaga:

Mod do działania wymaga posiadania zarówno podstawowej wersji gry, jak i obu dodatków.

Instrukcje:

1. Upewnijcie się, że macie zainstalowanego moda Morrowind Code Patch. Nie jest to wymagane tylko jeśli korzystacie z projektu OpenMW.

W programie Morrowind Code Patch w zakładce visuals zaznaczcie „Bump/reflect map local lighting”, a w „Mod specific” zaznaczcie „Allow scroll enchant price modifier” oraz „Separate axe inventory sounds”. Na koniec opamiętajcie o kliknięciu „Apply choosen patches”, bo bez tego te zmiany nie zostaną zaimplementowane.

2. Wypakujcie archiwum z Morrowind Rebirth. Uzyskasz folder „Data Files”. Skopiuj do fo folderu z grą i wyraź zgodę na zastąpienie plików, jeśli będzie taka potrzeba

3. W menu, które wyskakuje przed uruchomieniem gry, kliknijcie na „Data Files” i zaznaczcie wszystkie części składowe Morrowind Rebirth.

Jeśli korzystacie z innych modów, to w archiwum w folderze „Compability Patches” znajdziecie dodatkowe pliki .esp, które zapewniają kompatybilność Morrowind Rebirth z kilkoma innymi projektami.

  • data aktualizacji: 2 listopada 2020
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 213,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl