Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku6,2 KB

data aktualizacji6 grudnia 2012

pobrań6401

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni trainer Unlocker - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym przechowywane są save’y. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopie bezpieczeństwa znajdujących się tam plików, by ich nie utracić.

Możesz już uruchomić grę, automatycznie uzyskując dostęp do wszystkich etapów trybu dla pojedynczego gracza.

  • data aktualizacji: 6 grudnia 2012
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 6,2 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl