Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Max Payne 2: The Fall Of Max Payne z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku245,6 MB

data aktualizacji18 listopada 2003

pobrań15885

pobrań (7 dni)61

Pobierz plik za darmo
Max Payne 2: The Fall Of Max Payne demo  - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Sequel znakomitej gry akcji/TPP z roku 2001 opowiadającej o dramatycznej walce gliniarza, tytułowego Max Payne’a, z organizacją przestępczą odpowiedzialną za rozprowadzanie nowego, groźnego narkotyku Valkyra. Akcja tej części toczy się rok po wydarzeniach, w których uczestniczyliśmy w części pierwszej i rozgrywa się na terenie Nowego Jorku. Spotykamy się również z postaciami, które widzieliśmy poprzednio i udało im się przeżyć. Max powrócił w szeregi policji i przez krótki okres wydawało się, że wszystko wróciło do normy. Niestety do jego życia powróciła też przeszłość, tj. czyhający na jego życie przestępcy oraz Mona, tajemnicza kobieta, zabójczyni (znana z części pierwszej), w której zakochuje się nasz bohater (notabene jak się później okazuje z wzajemnością). Sprawy dodatkowo komplikują się, gdy Max powodowany wątpliwościami i uczuciami do Mony zabija swoją partnerkę...

Uwaga: Demo oferuje trzy pierwsze sceny z pierwszego rozdziału gry. Ponadto możemy w nim odblokować dodatkowy poziom (w trybie Dead Man Walking).

  • data aktualizacji: 18 listopada 2003
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 245,6 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl