Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wildlife Park - +4 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Wildlife Park . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku20,1 KB

pobrań2170

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji15 września 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie korzystając z przycisku „Run Game” uruchom samą grę. Podczas rozgrywki naciśnij jeden z poniższych klawiszy, a osiągniesz w ten sposób przypisany mu efekt.

F1 - nieograniczone fundusze

F4 - wysoki ranking parku (Park Rate)

F5 - zadowolone zwierzęta

F6 - zadowoleni zwiedzający

F7 - przywraca normalny stan gry

  • data aktualizacji: 15 września 2003
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 20,1 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Wildlife Park

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Wildlife Park - +4 trainer trainer 20,1 KB 2003.09.15 2,2K 0