Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Mass Effect 2 - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Mass Effect 2 z gatunku Gry RPG w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1916,7 MB

data aktualizacji15 czerwca 2010

pobrań8119

pobrań (7 dni)10

Pobierz plik za darmo
Mass Effect 2 demo ENG - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Mass Effect 2 jest oficjalną kontynuacją wydanej w 2007 roku hitowej gry role-playing. Za przygotowanie sequela ponownie odpowiedzialne jest studio BioWare, czyli twórcy Dragon Age’a, Baldur’s Gate’a, Knights of the Old Republic czy Jade Empire.

Opisywana produkcja przenosi nas w odległą przyszłość, oferując możliwość eksploracji galaktyki zamieszkiwanej przez wiele inteligentnych ras. Akcja kontynuacji rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach z pierwszej części serii, a więc w roku 2185. Po raz kolejny wcielamy się w postać komandora Sheparda, który po pomyślnym odparciu inwazji Żniwiarzy musi stawić czoła nowemu niebezpieczeństwu. Okazuje się mianowicie, że z obrzeży wszechświata stopniowo znikają ludzkie kolonie. Główna postać zmuszona zostaje do sprzymierzenia się z bezwzględną organizacją Cerberus i wyrusza na samobójczą misję celem zbadania przyczyn utraty wspomnianych planet.

Uwaga: W ramach demonstracji gracze mogą ukończyć trzy misje (w tym jedną zupełnie nową, stworzoną na potrzeby dema). Po zaliczeniu wersji demonstracyjnej, a także nabyciu pełnej edycji ME2, gracze mogą przetransferować rozwiniętą w nim postać i kontynuować w ten sposób zabawę tym samym bohaterem.

Demo zapewnia około 90 minut rozgrywki, udanie prezentując najistotniejsze elementy jednej z najlepszych produkcji bieżącego roku.

  • data aktualizacji: 15 czerwca 2010
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1916,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl