Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Metal Gear Solid 2: Substance - +2 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Metal Gear Solid 2: Substance . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku12,5 KB

data aktualizacji3 kwietnia 2003

pobrań3864

pobrań (7 dni)16

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Trainer:

Jest to programik który musi działać razem z grą. Gdy uruchomisz grę użyj klawiszy ALT+TAB i przełącz się do Windows uruchom trainera, ustaw co potrzebujesz następnie używając tych samych klawiszy wróć do gry.

Wersja SSE

F5 – nieograniczone zdrowie

F6 – nieograniczona amunicja

F7 – powrót do normalności

Wersja nie SSE

F9 - nieograniczone zdrowie

F10 - nieograniczona amunicja

F11 - powrót do normalności

Nie zamykaj trainera dopóki nie zamkniesz gry.

Trainer jest przeznaczony do konkretnej wersji gry

Pamiętaj, że używasz go na własną odpowiedzialność.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz